Tragiczny incydent w Milówce: Nagła śmierć mężczyzny na ulicy

foto. OSP Milówka

W Milówce wydarzył się tragiczny incydent. Na jednej z ławek przy Placu Wolności znaleziono nieprzytomnego mężczyznę, którego życia nie udało się uratować.

Tragiczna śmierć w Milówce

Jak przekazała nam oficer prasowa Policji w Żywcu – Wczoraj o godzinie 15:36, w Milówce, na ławce położonej przy Placu Wolności, odnaleziono mężczyznę bez oznak życia. Przechodnie, zaniepokojeni jego stanem, niezwłocznie powiadomili służby ratunkowe, mając nadzieję na szybką pomoc.

Na miejsce zdarzenia szybko przybyli policjanci, którzy natychmiast podjęli próbę reanimacji nieszczęśnika. Ich działania zostały później przejęte przez zespół ratowników medycznych, którzy z ogromnym zaangażowaniem kontynuowali wysiłki mające na celu przywrócenie mężczyźnie funkcji życiowych. Niestety, mimo podjętych działań, życia 63-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

Śledztwo i jego wyniki

W związku z tym tragicznym wydarzeniem, na miejsce został wezwany prokurator, który miał za zadanie zbadać okoliczności zgonu. Po dokładnej analizie dostępnych dowodów oraz wykluczeniu udziału osób trzecich w śmierci mężczyzny, zdecydowano odstąpić od przeprowadzenia sekcji zwłok.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry