Powstał film promujący Miasto Wisła – Kolejna niesamowita produkcja Tomasza Walczaka

Nowy film o Wiśle podbija serca widzów! Efekt finalny to dzieło Tomasza Walczaka, który ma na swoim koncie już wiele sukcesów. 

Wisła - Początek Wielu Historii

Wśród malowniczych krajobrazów i przyjaznych ludzi, rozgrywa się historia małej dziewczynki, która marzy o wielkich rzeczach. Wisła staje się nie tylko tłem dla jej przygód, ale również aktywnym uczestnikiem spełniania jej marzeń. 

Całość produkcji filmowej trwała 9 miesięcy, podczas których twórcy poświęcili się każdemu detelowi, by stworzyć coś wyjątkowego. Muzyka, która towarzyszy filmowi, została skomponowana specjalnie na potrzeby tej produkcji, dodając jeszcze więcej emocji i głębi całej historii.

Tomasz Walczak: Geniusz za kamerą

Efekt finalny to dzieło Tomasza Walczaka, który ma na swoim koncie już wiele sukcesów. Jego wcześniejszy film o Bielsku-Białej zdobył uznanie na światowych konkursach filmowych, zdobywając mnóstwo nagród. Teraz, Tomasz Walczak kieruje swoje umiejętności ku Wiśle, prezentując widzom niezwykłą opowieść o mieście i małej dziewczynce, która odnajduje w nim swoje szczęście.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry