Największy park handlowy w Bielsku-Białej – Znana jest data otwarcia

W miejscu dawnego Tesco przy ul. Warszawskiej powstanie największy park handlowy w Bielsku-Białej. Znana jest data otwarcia. 

Największy park handlowy w Bielsku-Białej

Przypomnijmy… Inwestycja polega na przebudowie istniejącego pasażu po TESCO (etap I) oraz dobudowaniu nowego obiektu sąsiadującego z budynkiem istniejącym (etap II). Jednocześnie trwają także prace koncepcyjne nad następnymi etapami budowy kolejnych dwóch budynków, które dodatkowo zwiększą powierzchnię usługowo-handlową obiektu.

Przebudowie podlegać będzie pasaż co umożliwi uzyskanie otwartej przestrzeni dla planowanego parku handlowego, z wejściami do lokali bezpośrednio z parkingu. Dodatkowo nastąpi też rozbudowa istniejącego obiektu o dodatkowe skrzydło parku handlowego. 

Nowy retail park znajduje się w strategicznym miejscu, blisko węzła na drogę ekspresową S1 oraz przy wjeździe do centrum miasta. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie innych popularnych obiektów handlowych, takich jak Castorama, Merkury Market czy restauracja drive KFC, sprawia, że staje się on naturalnym punktem docelowym dla klientów.  Będzie to największy park handlowy w regionie – na ok.17000 mkw. powierzchni najmu znajdzie się 30 sklepów znanych i popularnych marek sieciowych oraz sklep spożywczy Kaufland. Powstanie też duży wygodny parking na ok. 500 samochodów. 

Otwarcie planowane jest listopadzie br. Inwestorem projektu jest grupa REDKOM, która zakończyła już realizacje podobnego projektu – przebudowy dawnego Tesco – w Opolu (Ozimska Park)  Za koncepcję komercyjną i wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt