Juwenalia Bielsko-Biała 2024 – Powrót po 5 latach

Juwenalia Podbeskidzia powracają w wielkim stylu po pięcioletniej przerwie spowodowanej pandemią. Impreza, organizowana przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego, będzie niezapomnianym wydarzeniem, z wieloma atrakcjami i gwiazdami muzycznymi na czele.

Dni Sportu i Studencki Korowód

Wszystko rozpocznie się 3 czerwca, Juwenalia otworzą się trzema dniami sportowych zmagań na terenie akademickiego kampusu oraz innych obiektach sportowych w mieście. Wydarzenie adresowane jest głównie do studentów UBB i Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. 6 czerwca odbędzie się uroczysty studencki korowód, który przemaszeruje z Rynku pod ratusz, gdzie przedstawiciele studenckiej społeczności odbiorą symboliczne klucze do miasta od prezydenta. Wieczorem na Rynku rozpocznie się otwarty piknik z udziałem DJ-a.

Festiwal Plenerowy

Gwoździem programu będą dwa dni festiwalu plenerowego na terenie kampusu, 7-8 czerwca. Pierwszego dnia swoje koncerty zagra zespół Happysad, natomiast drugiego dnia publiczność będzie mogła delektować się występami Tymka. Oprócz nich każdego dnia na scenie pojawią się również inni artyści. Informacje o kolejnych gwiazdach można śledzić na profilach Juwenaliów Podbeskidzia w mediach społecznościowych.

Bilety na Juwenalnia w Bielsku-Białej

Warto zaznaczyć, że część festiwalowa jest płatna, co stanowi nowość dla Bielska-Białej. Organizatorzy zachęcają do szybkiego zakupu biletów, ponieważ zainteresowanie nimi jest ogromne. Promocyjne bilety znajdują się w ograniczonej puli, dlatego warto działać szybko.

Szczegółowy program imprezy

wkrótce… 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt