Street Food Polska Festival w Żywcu – Foodtrucki w Amfiteatrze Pod Grojcem

W dniach 3-5 maja amfiteatr Pod Grojcem stanie się mekką dla miłośników street foodu z całego świata. Festiwal Food Trucków obiecuje niezapomnianą podróż przez różnorodne kuchnie, od hiszpańskiej po azjatycką, serwując smakowite przysmaki dla każdego.

Street Food Polska Festival Żywiec 2024

Podczas trzydniowego festiwalu w Żywcu przy amfiteatrze Pod Grojcem, miłośnicy kulinariów będą mieć okazję skosztować najlepszych specjałów z całego świata. Od klasycznych dań hiszpańskich, po pikantne węgierskie gulasze, aż po kuszące meksykańskie tacos – oferta jest zróżnicowana, a każde danie serwowane w autentyczny sposób. Bez względu na preferencje, czy mięsożerne czy wegetariańskie, każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych festiwalowiczach. Oprócz kulinarnych uczty, festiwal oferuje również różnorodne atrakcje i animacje dla dzieci. Maluchy będą mogły wziąć udział w warsztatach kulinarnych dla dzieci, zabawach tematycznych i wielu innych aktywnościach, które zapewnią im niezapomnianą zabawę podczas wiosennego weekendu.

Żywiec, amfiteatr Pod Grojcem
3.05. (piątek): 14.00-21.00
4.05. (sobota): 11.00-21.00
5.05. (niedziela): 11.00-20.00

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt