Pożar w Żywcu na Osiedlu 700-lecia!

foto. żywiec112

Strażacy interweniowali w Żywcu w związku z pożarem, który wybuchł w jednym z mieszkać na Osiedlu 700-lecia. Na miejscu pojawiła się straż pożarna, karetka pogotowia i policja.

Pożar w Żywcu - mieszkanie uległo całkowitemu spaleniu

Około godziny 10:45, w bloku nr 14 na czwartym piętrze Osiedla 700-lecia w Żywcu, doszło do wybuchu pożaru. Mieszkańcy zdążyli sami opuścili lokal. Strażacy ewakuowali osoby z sąsiadującego z nim innego mieszkania. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie udały się jednostki straży pożarnej, które podjęły działania mające na celu opanowanie żywiołu. Wsparcie dla strażaków stanowiły również zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Warto podkreślić, że dzięki szybkiej i zdecydowanej interwencji straży pożarnej, udało się uniknąć ofiar w ludziach. Mieszkańcy zdążyli sami opuścić lokal. Mimo że mieszkanie, w którym wybuchł pożar, zostało całkowicie zniszczone, nikomu z mieszkańców bloku nie stała się krzywda, oni również byli ewakuowani przez strażaków. Obecnie trwają prace związane z usuwaniem nadpalonych elementów

Na ten moment nie są znane są przyczyny pożaru

Na chwilę obecną, przyczyny wybuchu pożaru nie zostały jeszcze ustalone. Specjaliści pracują nad zidentyfikowaniem okoliczności, które doprowadziły do pożaru. 

W akcji ratunkowej uczestniczyło łącznie 7 zastępów straży pożarnej

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt