Koncert Skolima w Żywcu – Król Latino zagra na majówkę

Konrad Skolimowski to obecnie jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce – określanym jako Król Latino. Jego produkcje już w dniu premiery otrzymują od odbiorców miano prawdziwych hitów, a teledyski na YouTube gromadzą milionowe odsłony. Skolim pojawi się na majówkę 4 maja w Amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu.

Skolim - Król Latino

Skolim, urodzony w 1996 roku, nie od razu podbił muzyczny świat. Początkowo znany z ról w takich serialach jak “Na Wspólnej”, “Klan”, czy “Barwy szczęścia”, gdzie wcielił się w postać Patryka, z czasem odkrył swoją prawdziwą pasję – muzykę. W 2018 roku, zadebiutował na scenie muzycznej utworem “Kocham Ciebie Tak”, który jednak nie przyniósł mu szerokiego rozgłosu. Przełom nastąpił w 2022 roku, kiedy to singlem “Wyglądasz idealnie” Skolim zawojował listy przebojów, gromadząc ponad 170 milionów wyświetleń na YouTube i zdobywając diamentową płytę.

Skolimowski nie jest artystą jednego przeboju. Jego twórczość to zbiór hitów, które na długo zapisują się w pamięci słuchaczy. Utwory takie jak “Nie dzwoń do mnie mała”, “Temperatura” oraz “Ona mi dała” to tylko niektóre z przykładów jego muzycznej wizji, która idealnie wpisuje się w gusta odbiorców. Każdy nowy teledysk Skolima na YouTube to kolejne miliony odsłon.

Już 4 maja o godz. 19:00 w Amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu, fani będą mieli okazję zobaczyć koncert Skolima na żywo. Majówka z Królem Latino zapowiada się jako wydarzenie, które przyciągnie tłumy.

Bilety można zakupić w kasie biletowej Miejskiego Centrum Kultury lub na stronie www.kupbilecik.pl.

Jaki inne koncerty czekają nas w najbliższym czasie w Żywcu?

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry