Jubileuszowy Koncert Muzyki Filmowej w Żywcu 2024

foto: UM Żywiec

Miłośnicy muzyki filmowej i rozrywkowej będą mieli okazję uczestniczyć w niezapomnianym wydarzeniu – Jubileuszowym Koncercie Muzyki Filmowej w amfiteatrze Pod Grojcem w Żywcu. Już po raz dziesiąty amfiteatr stanie się miejscem spotkania dla wszystkich, którzy pragną doświadczyć prawdziwej uczty dźwięków i emocji.

Jubileuszowy Koncert Muzyki Filmowej w Żywcu

Na scenie tego wyjątkowego wydarzenia zagoszczą nie tylko utwory filmowe, ale również największe przeboje muzyki rozrywkowej, wszystko pod dyrygenturą niezrównanego maestro Przemysława Piotra. Polska Orkiestra Muzyki Filmowej, działająca od 13 lat, zyskała uznanie jako jedna z najbardziej prestiżowych orkiestr w Polsce, stale zachwycając publiczność swoimi wyjątkowymi interpretacjami. Towarzyszyć jej będzie chór Resonans Con Tutti, dodając jeszcze większej głębi i barwie każdemu wykonaniu.

Tegoroczną gwiazdą wieczoru będzie niezwykle utalentowana Halinka Młynkova, czyniąc ten koncert jeszcze bardziej wyjątkowym. Ponad 120 artystów pojawi się na scenie, aby zaprezentować największe i najpiękniejsze przeboje muzyki filmowej i rozrywkowej. Niezapomniane melodie z filmów, takie jak “Gladiator”, “Gwiezdne Wojny”, czy “Titanic”, połączą się z klasykami muzyki rozrywkowej, tworząc magiczną atmosferę, która poruszy serca wszystkich obecnych.

Koncert Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej w amfiteatrze Pod Grojcem to nie tylko wydarzenie kulturalne, ale również emocjonalna podróż przez świat muzyki, filmu i rozrywki. To już dziesiąta edycja tego niezwykłego spektaklu, który stał się prawdziwą tradycją w Żywcu, przyciągając każdego roku tysiące entuzjastów sztuki dźwięku. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem klasyki kina, czy też uwielbiasz świat muzyki rozrywkowej, koncert ten jest niezwykłą okazją do przeżycia czegoś wyjątkowego.

6 LIPCA 2024, GODZINA 19:00

Amfiteatr Pod Grojcem, Żywiec

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry