Majówka na Szyndzielni – Organizatorzy przygotowali atrakcje dla całych rodzin

Wielka Majówka na Szyndzielni to nie tylko okazja do wypoczynku, ale także do odkrycia piękna Beskidów i bogactwa kultury regionu. Spółka ZIAD SA zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 4 i 5 maja na Szyndzielni.

Wielka Majówka na Szyndzielni

W weekend 4 i 5 maja, Kolej Linowa Szyndzielnia stanie się miejscem pełnym życia, oferując niezapomnianą rozrywkę dla całych rodzin. Od godziny 10.00 do 14.00 każdego dnia, teren wokół Górnej Stacji Kolei Linowej przekształci się w arenę majówkowego pikniku. Goście będą mieli okazję spróbować tradycyjnych beskidzkich potraw przygotowywanych na żywo przez kucharzy Restauracji Dębowa. W sobotę na stole pojawi się góralska kwaśnica, natomiast w niedzielę żur. Ponadto, Kapela Góralska Beskid zapewni niezapomnianą atmosferę swoją tradycyjną folkowo-góralską muzyką na żywo. Dla najmłodszych przygotowano bogaty program atrakcji, takich jak malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, balonowe zwierzaki i bańki mydlane.

W sobotę warto zwrócić uwagę na pokazy ratownictwa górskiego, które odbędą się dzięki zaangażowaniu Grupy Beskidzkiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dodatkowo, dla miłośników wspinaczki, zostanie ustawiona ścianka wspinaczkowa. Natomiast w niedzielę, specjalnie dla najmłodszych, działać będzie Miasteczko Pana Kleksa – strefa warsztatów naukowych, artystycznych i animacji ruchowych, zapewniająca pełen zakres rozrywki dla każdego.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt