Poszukiwany mężczyzna z powiatu bielskiego! Ma problemami z pamięcią

foto. Policja

Jak podaje Radio Bielsko, trwają poszukiwania 68-letniego mężczyzny. Opuścił swoje mieszkanie dzisiaj w południe i nie powrócił. Z powodu problemów z pamięcią rodzina i policja prowadzą akcję poszukiwawczą.

Zaginął mężczyzna ze Szczyrku

Zaniepokojeni zaginięciem swojego bliskiego, rodzina 68-letniego mężczyzny zwraca się do społeczności o pomoc. Mężczyzna opuścił swoje miejsce zamieszkania dzisiaj w południe i od tego czasu nie ma z nim kontaktu. W związku z problemami z pamięcią, istnieje obawa o jego bezpieczeństwo.

Rysopis zaginionego:

  • Wzrost około 170 centymetrów.
  • Szczupła budowa ciała.
  • Krótkie, ciemne włosy z widocznymi zakolami.
  • W chwili zaginięcia ubrany był w szaro-srebrną kurtkę z charakterystycznymi wstawkami, jeansowe spodnie oraz czerwoną czapkę z gwiazdkami.

Policja oraz rodzina apelują do wszystkich mieszkańców Szczyrku Bielska-Białej i okolic, aby udzielili jakiejkolwiek informacji dotyczącej zaginionego mężczyzny. Każda wskazówka może być niezwykle cenna w odnalezieniu go i zapewnieniu mu pomocy.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia przebywania zaginionego, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komendy Policji w Bielsku 47 857 12 55 lub z Komisariatem Policji w Szczyrku 47 857-06-10.

Źródło: Radio Bielsko

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry