Wicestarosta żywiecki prosi o to aby na niego nie głosować

Stanisław Kucharczyk

Wicestarosta żywiecki Stanisław Kucharczyk został nominowany do jednej z kategorii przed zbliżającym się plebiscytem “Osobowość Roku 2022”. Pan Stanisław grzecznie podziękował i prosił mieszkańców Żywiecczyzny aby na niego nie głosować. Dlaczego? 

Wicestarosta Stanisław Kucharczyk prosi aby na niego nie głosować

Głosowanie na wybór Osobowości Roku 2022 odbywa się poprzez wysłanie sms, co kosztuje 3,69 zł z VAT.  

“Ze względu na formułę plebiscytu i wprowadzenie odpłatności za oddane głosy na nominowanych bardzo proszę aby NIE głosować na moją osobę.
Trudne czasy powodują, że wokół nas jest wiele osób potrzebujących wsparcia i pomocy ! Dla mnie osobiście największym sukcesem są wszystkie skutecznie załatwione sprawy i problemy Mieszkańców Powiatu Żywieckiego ! A jeżeli ktoś będzie czuł potrzebę konkretnego wsparcia to polecam działalność jedynego na Żywiecczyźnie Środowiskowego Domu Samopomocy “Pod Skrzydłem Anioła” w Radziechowach prowadzonego dla dzieci z głębokim upośledzeniem umysłowym na zlecenie Powiatu przez Fundację Per Corda ze środków ministerstwa rodziny ! Każda pomoc i wsparcie będzie wykorzystane na rzecz najbardziej potrzebujących !”- pisze w mediach społecznościowych, wicestarosta żywiecki Stanisław Kucharczyk. 

foto FB Stanisław Kucharczyk 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry