Z Bielska-Białej i Żywca do Zakopanego – Powraca bezpośredni pociąg

Wspaniała wiadomość dla podróżnych planujących długie weekendy: Sprinter Ornak powraca na tory, oferując wygodne połączenie z Katowic przez Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Białą i Żywiec do Zakopanego. Koleje Śląskie, dbając o potrzeby pasażerów, ponownie uruchamiają tę trasę w maju i czerwcu. Nowe połączenie pozwoli podróżnym wygodnie dotrzeć do jednego z najpiękniejszych regionów Polski.

Nowe Połączenie Pociągiem Sprinter Ornak

W czasie nadchodzących długich weekendów, od 1 do 5 maja oraz od 30 maja do 2 czerwca, Sprinter Ornak będzie regularnie kursować z Katowic do Zakopanego. To doskonała okazja dla podróżnych pragnących spędzić czas w malowniczych Tatrach. Pociąg wyruszy z dworca w Katowicach o godzinie 6:14, osiągając swój cel o 10:22. Powrót zaplanowano na godzinę 16:33 z Zakopanego, a przyjazd do Katowic o godzinie 20:57.

Na trasie Katowice-Zakopane pasażerowie będą podróżować pociągiem EN75, znanym również jako “FLIRT”. Pojazd ten oferuje 212 miejsc siedzących oraz 284 miejsca stojące, zapewniając komfortową podróż bez względu na preferencje pasażerów. Dzięki współpracy z Stowarzyszeniem Kolej Beskidzka oraz urzędami marszałkowskimi województw śląskiego i małopolskiego, możliwe stało się przywrócenie tego atrakcyjnego połączenia

Godziny Odjazdu:

Pociąg będzie odjeżdżać o godzinie 6:59 z Czechowic-Dziedzic, 7:10 z Bielska-Białej oraz 7:41 z Żywca

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt