Wawel Truck – ciężarówka pełna słodyczy w Bielsku Białej.

ciężarówka wawel bielsko biała

Wawel Truck to niesamowita ciężarówka pełna słodyczy, gier i aplikacji zaparkuje pod Dębowcem już w ten weekend, 5 lutego. Ciężarówka stacjonować będzie w czasie 11. Narciarskiego Pucharu Reksia.

Wawel Truck w Bielsku Białej.

Wawel Truck jest w trasie po Polsce. Podczas ferii zimowych odwiedza różne miasta, w tym m.in. Bielsko Białą.  W godz. 9.00-15.00 zaparkuje przy Ośrodku Rekreacyjno-Narciarskim “Dębowiec” w ramach 11. Narciarskiego Pucharu Reksia.

Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki Wawel. Przed ciężarówką Wawel Truck, w specjalnej strefie zabaw, o dobre samopoczucie zadba wesoła ekipa. Każde dziecko będzie mogło wybróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, poznać tajniki produkcji czekolady i dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Na koniec czeka magiczna strefa Wolności Wyboru – tu będzie można skomponować mix swoich ulubionych słodyczy i oczywiście zabrać je ze sobą.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt