Parada motocykli w Żywcu i powiecie żywieckim – znamy szczegółową TRASE

Moto Żywiec, grupa motocyklistów z naszego regionu, świętuje swoje dziesięciolecie! Z tej okazji, już dzisiaj – 25 czerwca, ulicami Żywca oraz wybranymi miejscowościami powiatu żywieckiego, przejedzie okazała parada motocykli.

Obchody dziesięciolecia Moto Żywiec

Wczoraj uczestnicy Moto Żywiec mogli rozpocząć dwudniowe obchody tego niezwykłego jubileuszu ogniskiem nad urokliwym Jeziorem Żywieckim. Była to doskonała okazja, aby spotkać się z innymi pasjonatami motocykli, podzielić się swoimi historiami i wyczynami oraz zacieśnić więzi wśród społeczności motocyklowej. Przy dźwiękach silników, na tle malowniczych krajobrazów, z pewnością mogli poczuć magię tego wyjątkowego miejsca.

Parada motocykli przejdzie ulicami Żywiecczyzny

Z kolei dzisiaj o godzinie 11:00, wszyscy motocykliści spotkają się pod byłym Tesco, aby wziąć udział w imponującej paradzie motocykli, która wyruszy o godzinie 12.00. To moment, kiedy Żywiec stanie się centrum uwagi miłośników dwóch kółek. Kierowcy wyruszą w paradzie, zachwycając publiczność swoimi maszynami. Będziecie mieć okazję zobaczyć w akcji różne typy motocykli, od klasycznych chopperów po sportowe maszyny o imponujących osiągach.

Szczegółowa trasa w poniższej galerii

Parada motocykli - szczegółowa TRASA

Po rozpoczęciu parady spod byłego Tesco, motocykliści przejadą przez Leśną, Lipową, Pietrzykowice, aż do pięknego Zarzecza. Ta malownicza trasa pozwoli uczestnikom cieszyć się urokami okolicy i jednocześnie zaprezentować swoje motocykle publiczności zgromadzonej wzdłuż drogi.

foto. FB Moto Żywiec

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry