Ósmy Charytatywny Turniej Piłki Ręcznej Plażowej

Ósmy Charytatywny Turniej Piłki Ręcznej Plażowej Gramy dla… – EBT odbędzie się od 15 do 17 lipca na boiskach plażowych przy basenie w Cygańskim Lesie.

To już kultowe wydarzenie. W lipcu odbędzie się ósma edycja tego niesamowitego widowiska, które łączy ze sobą sportową rywalizację oraz chęć pomagania najbardziej potrzebującym.
W tym roku turniej uzyskał rangę EBT – European Beach Tournament oraz eliminacji do Mistrzostw Polski, co oznacza, że na pewno wśród drużyn, oprócz czołówki polskich zawodników, pojawią się również goście zza granicy.

Emocje gwarantowane. Jednego jesteśmy pewni – będzie wspaniała atmosfera i zabawa oraz multum atrakcji dla dużych i małych, a najważniejsze, po raz kolejny, będziemy w stanie pomóc tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują – czytamy w komunikacie organizatorów, Klubu Sportowego Szczypiorniak Bielsko-Biała.

Charytatywny Turniej Piłki Ręcznej Plażowej Gramy dla… – to dwudniowy, charytatywny turniej piłki ręcznej plażowej dla kobiet i mężczyzn, który trwa od 2015 roku. W trakcie turnieju oraz dni go poprzedzających klub zbiera środki dla chorych osób potrzebujących wsparcia finansowego.

źródło/foto UM Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt