Wielka impreza w Bielsku-Białej w nowej lokalizacji !

Festiwal Letnie Brzmienia odbędzie się w nowej lokalizacji – na terenie obok Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej, a nie na lotnisku w Aleksandrowicach, jak wcześniej planowano. Data i godzina wydarzenia pozostają bez zmian. Ważność zachowują bilety.

Letnie Brzmienia 2023 w Bielsku-Białej

Letnie Brzmienia w Bielsku-Białej zaplanowano w dniach 23-24 czerwca. Wśród artystów, którzy wystąpią, znaleźli się m.in. MROZU, Vito Bambino, Nosowska, Kacperczyk, Rubens, Daria ze Śląska oraz projekt specjalny BABIE LATO, w składzie: Natalia Kukulska, Margaret, Mery Spolsky, Bovska i Zalia.

– Zmieniamy miejsce festiwalu Santander Letnie Brzmienia w Bielsku-Białej. Wydarzenie odbędzie się przy Stadionie Miejskim, a to oznacza, że będziemy bliżej centrum! Nowe miejsce doskonale wpisuje się w ideę projektu, który angażuje miejską przestrzeń przy współpracy lokalnych społeczności. Data i godzina wydarzenia pozostają bez zmian. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność. Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia niebawem! – poinformowali organizatorzy

Prawdopodobnie scena zostanie rozstawiona na parkingu obok Stadionu Miejskiego przy ulicy Żywieckiej.

Laureaci Fryderyków w Bielsku-Białej

Pierwszego dnia wydarzenia zagra Mrozu, czyli weteran i triumfator tegorocznej gali Fryderyków – zdobył pięć statuetek, dla którego ten cykl to nie tylko koncerty, lecz także przyjaciele i rodzinne spotkaniaNa scenie wystąpi jeszcze dwóch laureatów najbardziej prestiżowej nagrody muzycznej w naszym kraju. Vito Bambino, który otrzymał statuetkę Fryderyka w kategorii utwór roku za piosenkę Za daleko nagraną z Mrozem, zaprezentuje m.in. materiał z nowej płyty Poczekalnia. Będzie można też usłyszeć Szczyla, wyróżnionego razem z Magierą za najlepszy album hip-hop.

Opiekę artystyczną nad premierową odsłoną międzypokoleniowego projektu Babie Lato, gromadzącego na jednej scenie przedstawicielki różnych światów muzycznych, w tym roku objęła Natalia Kukulska. Artystka zaprosiła do współpracy Bovską, Margaret, Zalię i Mery Spolsky, które są nie tylko silnymi osobowościami na scenie, lecz mają także swój głos poza nią. Imprezowe, energetyczne kawałki utrzymane w letnim klimacie będą oscylować wokół funkowych i klubowych nurtów z domieszką house’owych brzmień w stylu lat 90., R&B i soulu. Wokalistki zaprezentują zarówno utwory ze światowego repertuaru, jak i swoje autorskie single.

foto. slawolot

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Jarmark Św. Wita 2024 w Żywcu

Jarmark Świętego Wita, będący Ogólnopolskim Festiwalem Smaków, to coroczna impreza, która przyciąga miłośników tradycyjnych polskich produktów i rękodzieła z całego

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt