Kolej Linowa Szyndzielnia z promocją na Dzień Dziecka

Już jutro, z okazji Dnia Dziecka, Kolej Linowa Szyndzielnia przygotowała promocję dla dzieci i młodzieży. Bilety będą za pół ceny. 

“Kolej Linowa Szyndzielnia to nie tylko świetna atrakcja dla dzieci i młodzieży, ale także dla całej rodziny. Cudowne widoki, świeże powietrze i mnóstwo emocji czekają na Was na szczycie góry. Będziecie mieli okazję podziwiać malownicze krajobrazy, zobaczyć lasy i doliny z wysokości, a może nawet uchwycić na zdjęciach te niezapomniane chwile.” – można przeczytać na profilu fb, KLS. 

Konkurs Fotograficzny - Szyndzielnia w obiektywie

Wycieczka na Szyndzielnie będzie także dobrą okazją aby wziąć udział w konkursie fotograficznym. Tematyką konkursu jest przedstawienie w formie zdjęciowej lub video jednego lub kilku z pięciu obiektów: gondola kolei linowej, dolna lub górna stacja, wieża widokowa bądź ławeczka beskidzka znajdująca się przy górnej stacji kolei na Szyndzielni. Poniżej więcej informacji. 

Chcesz wiedzieć co jeszcze będzie się działo z okazji Dnia Dziecka w mieście? Przeczytaj koniecznie: Atrakcje Z Okazji Dnia Dziecka W Żywcu I Bielsku-Białej. Mamy Listę Propozycji !

Już w ten weekend z okazji dnia dziecka: Parada Polskich Postaci Bajkowych – Dzień Dziecka W Bielsku-Białej.

foto: Kolej Linowa Szyndzielnia 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry