Już jutro odbędzie się Juszczyna Festiwal 2023 – PROGRAM !

Juszczyna festiwal 2023

Wielkimi krokami zbliża sie Juszczyna Festiwal 2023. Organizatorzy przedstawili program tegorocznej edycji. Wiadomo również kto będzie gwiazdą wieczoru. Zapowiada się świetna impreza wypełniona dobrą muzyką i doskonałą zabawą !

Juszczyna Fetiwal 2023

Tegoroczna edycja festiwalu odbywa się pod hasłem „Ważne, że potrafisz widzieć dobro”. Celem charytatywnej zbiórki Juszczyna Festiwal 2023 będzie wsparcie Stowarzyszenia Dzieci Serc zrzeszającego dzieci z niepełnosprawnościami oraz Justynki z Radziechów, która niezwłocznie wymaga kosztownej operacji. Na ten cel będzie można przekazać cegiełkę finansową w czasie trwania festiwalu.

Wydarzenie zaplanowano na 18 – 19 sierpnia. Główną gwiazdą tego rocznej edycji Juszczyna Festiwal będzie Mezo. Publikujemy wideo, w którym artysta zaprasza na swój koncert z okazji jubileuszu 20 lat na scenie muzycznej.

Juszczyna Festiwal 2023 - PROGRAM

18 SIERPNIA
17:00 – Rozpoczęcie festiwalu. W programie:
FOODTRUCK FESTIVAL, PASAŻ HANDLOWY, STREFA CHILLOUT, WIOSKA ZABAW, KINO PLENEROWE, MUZYKA NA ŻYWO: DJ KOWALSKY.
21:00 – KINO PLENEROWE: Pokaz filmu Zupa Nic
Opis:
Marta jest romantyczką i szkolną ofiarą losu. Dzieli pokój z siostrą Kasią i babcią, która zamiast bajek opowiada wnuczkom powstańcze historie. W pokoju za ścianą swe małżeńskie życie toczą rodzice, Tadek i Elżbieta. On jest stale upokarzanym przez system inteligentem, który po pracy pędzi bimber i po cichu zazdrości opływającemu w dobrobyt szwagrowi. Ona jest przewodniczącą zakładowej Solidarności z potrzebą wolności i marzeniem, żeby w końcu wyrwać się z Polski. Prawdziwe emocje dla całej rodziny zaczną się jednak wtedy, gdy pod blokiem stanie wymarzony pomarańczowy maluch. Ela i Tadek odkryją powołanie do handlu oraz zagranicznych wojaży, a dorastająca Marta po raz pierwszy w życiu naprawdę się zakocha.
Wybitna polska komedia z 2021 roku w reżyserii Kingi Dębskiej. W rolach głównych: Kinga Preis, Adam Woronowicz, Ewa Wiśniewska, Barbara Papis oraz Alicja Warchocka.

19 SIERPNIA – START 15:00
15:00 – Rozpoczęcie festiwalu. W programie:
KONCERTY, STAND-UP, FOODTRUCK FESTIVAL, PASAŻ HANDLOWY, STREFA CHILLOUT, STREFA EDUKACJI, WIOSKA ZABAW, MOTO PARADA.
STAND UP: Kajetan Woźnikowski (Admin Żywiec memes).
MOTO PARADA: Widowiskowy zlot motocykli.
PASAŻ HANDLOWY: Rękodzieła, gadżety, zabawki.
FOODTRUCK FESTIVAL: Żarciowozy.
STREFA CHILLOUT: Plaża z leżakami.
KINO PLENEROWE: Pokaz filmu; Zupa Nic.
WIOSKA ZABAW: Dmuchana wioska zabaw dla najmłodszych

Mezo – publiczność podbił utworami takimi jak Ważne, Sacrum, czy Aniele. Teraz powraca na scenę muzyczną z niezwykłą charyzmą i nowymi utworami. Cztery miesiące temu premierę miał singiel pod tytułem ,,Jakie masz dziś plany?” który nagrał wspólnie z Liberem. Z kolei początkiem roku artysta opublikował także nowy utwór nagrany wspólnie z AFU-RA zatytułowany ,,Legacy”.

Czy najnowszy singiel stworzony po 20 latach w duecie MEZO x LIBER okaże się sukcesem podobnym do hitu Aniele? O tym festiwalowicze będą mogli przekonać się już 19 sierpnia w Juszczynie.

Oficjalne zaproszenie od Mezo na Juszczyna Festiwal

Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Kulturalne Media, Marcin Twardysko, Mirosław Dziedzic, Marysia Galbierz.

PORTAL BESKIDINFO.PL JEST PATRONEM MEDIALNYM WYDARZENIA.

Foto. FB Mezo

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt