Węgierska Górka: Za oszustwa w Internecie usłyszała blisko 50 zarzutów!

Policjanci z komisariatu w Węgierskiej Górce zakończyli postępowanie prowadzone przeciwko 27-letniej mieszkance powiatu żywieckiego. Kobieta poprzez różne portale internetowe oferowała do sprzedaży zabawki i ubranka dziecięce, a po otrzymaniu wpłaty nie wywiązywała się z zamówienia.

Oszustwa internetowe. Zatrzymano kobietę z Węgierskiej Górki.

Policjanci z komisariatu w Węgierskiej Górce otrzymali informację o oszustwie, do którego miało dojść na jednym z portali internetowych. Internautka oferowała do sprzedaży ubranka dziecięce, a po otrzymaniu wpłaty, nie wysyłała opłaconego zamówienia. Policjanci ustalili tożsamość sprzedającej. Okazało się, że jest to 27-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego. Kobieta, posługując się fikcyjnymi danymi osobowymi, na jednym z portali internetowych oferowała do sprzedaży zabawki oraz ubranka dziecięce. Po otrzymaniu wpłat za sprzedawane rzeczy nie wysyłała ich kupującym. W ten sposób oszukiwała osoby z całej Polski.

Wartość wystawianych rzeczy wynosiła od kilkunastu do kilkuset złotych. 27-latka usłyszała blisko 50 zarzutów. Za popełnione przestępstwa grozi jej kara nawet 8 lat więzienia.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry