Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel – Wygrali 68. Rajd Wisły

foto: FB Kacper Wróblewski

Rajd Wisły to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w polskim sporcie samochodowym. W 2023 roku, reprezentanci ORLEN Team – Żywczanin, Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel, zaprezentowali się jako absolutni dominatorzy tej imprezy. Wygrali dziewięć z jedenastu odcinków specjalnych, co zapewniło im kolejne z rzędu zwycięstwo po Rajdzie Śląska.

Rajd Wisły - Niezwykłe Święto Motorsportu

Rajd Wisły to nie tylko zwykła rywalizacja. To święto motorsportu, które przyciąga pasjonatów z całego kraju. Trasa rajdu wiedzie przez malownicze krajobrazy Beskidów, co sprawia, że jest to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w kalendarzu rajdowym. To także powód, dla którego tak wielu kibiców zdesperowanie przetrwało deszcz i złe warunki atmosferyczne, by wesprzeć swoich ulubionych kierowców.

Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel to właśnie ci kierowcy, którzy podczas Rajdu Wisły udowodnili, że są nie tylko najszybsi, ale także niezwykle utalentowani. Ich sukcesy w ostatnich zawodach to efekt ciężkiej pracy, poświęcenia i pasji, które towarzyszyły im przez cały sezon 2023.

Dominacja ORLEN Team na Rajdzie Wisły

ORLEN Team to zespół, który cieszy się ogromnym uznaniem i popularnością w polskim sporcie samochodowym. Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel, jako jego reprezentanci, odnieśli spektakularne zwycięstwo na Rajdzie Wisły. Nie tylko byli najszybsi na dziewięciu z jedenastu odcinków specjalnych, ale także wygrali cały rajd, zdobywając cenne punkty do klasyfikacji generalnej RSMP (Rajdowy Samochodowy Mistrz Polski).

To już drugie z rzędu zwycięstwo dla tego utalentowanego duetu. Poprzednią wygraną odnotowali na Rajdzie Śląska, który odbył się początkiem września. Warto dodać, że na każdym starcie w sezonie 2023, meldowali się w czołowej trójce. 

Kacper Wróblewski o Zwycięstwie

Po zakończeniu Rajdu Wisły, Kacper Wróblewski podzielił się swoimi emocjami na swoim profilu w mediach społecznościowych:

 “Wygrywamy rajd, dzięki któremu pokochałem ten sport. Od najmłodszych lat marzyłem o tym, aby stanąć na starcie i wygrać. Zrobiliśmy to. Ogromnie się cieszę. Podziękowania dla naszych sponsorów i brawa dla całego teamu za świetną robotę w ten wymagający weekend. I mega, że tylu kibiców mimo deszczu było na odcinkach.”

Te słowa pokazują, jak wielkie znaczenie ma dla Kacpra Wróblewskiego i Jakuba Wróbela to zwycięstwo. To nie tylko wynik ciężkiej pracy, ale także spełnienie marzeń z dzieciństwa. Pasja do rajdów, która towarzyszyła im od najmłodszych lat, teraz przyniosła im wielki sukces. Dla fanów motorsportu jest to inspirujący przykład, że marzenia można spełnić, jeśli się naprawdę w nie wierzy.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt