Żywiecki Klub Płetwonurkowy – Sprzątali dno oraz brzegi jeziora!

foto: FB Żywiecki Klub Płetwonurkowy

Jezioro Żywieckie to jedno z najważniejszych miejsc na mapie Żywiecczyzny, które przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów. Dzięki zaangażowaniu lokalnych płetwonurków, udało się przeprowadzić kolejną akcję sprzątania jeziora, dbając o jego czystość zarówno pod, jak i nad wodą.

Żywiecku Klub Płetwonurkowy - kolejna akcja sprzątania jeziora

W tegorocznej akcji sprzątania Jeziora Żywieckiego uczestniczyli członkowie Żywieckiego Klubu Płetwonurków. Ich wkład był nieoceniony, szczególnie biorąc pod uwagę trudne warunki, w jakich przyszło im pracować. Nurkując, płetwonurkowie wyciągali z dna jeziora śmieci, które zagrażały ekosystemowi wodnemu. Dzięki ich determinacji i pasji udało się oczyścić znaczne obszary jeziora, co przyczyniło się do poprawy jego estetyki.

Pomoc w organizacji i zabezpieczeniu akcji sprzątania jeziora zapewniło Miasto Żywiec oraz Wodne Pogotowie Ratunkowe Oddział Żywiec. Dzięki ich wsparciu logistycznemu i transportowemu, akcja mogła przebiegać sprawnie i bezpiecznie. Specjalne podziękowania należą się ratownikom, którzy zabezpieczali teren oraz pomagali w transporcie płetwonurków,.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt