Żywiec: Zajęcia dla dzieci w czasie ferii

ferie dla dzieci żywiec
Kids having fun on the tobbogan hill

Ferie zimowe to spory kłopot dla pracujących rodziców. Przedszkolaki w tym czasie mają zapewnioną opiekę, niestety, uczniowie już nie. Dobrym rozwiązaniem będzie zapisanie pociechy na różne zajęcie, które oferują placówki w naszym mieście.

Ferie dla dzieci w Miejskim Centrum Kultury

Miejskie Centrum Kultury oferuje zajęcie w dniach 16-20.01 w godzinach 8;00-16;00. Zajęcia są odpłatne. W cenie m.in. wycieczka do Parku Wodnego, Funzeum oraz parku trampolin. Wyjście do kina Janosik, na łyżwy oraz wiele innych ciekawych atrakcji.

Więcej szczegółów na plakacie poniżej:

ferie dla dzieci żywiec

Ferie dla dzieci w Kinie Janosik

Kino Janosik zaprasza wszystkich młodych widzów na filmowe ferie. Seanse odbywać się będą w poniedziałki, wtorki i środy o godz. 10;00 i 12;00.

Więcej szczegółów na poniższym plakacie:

ferie dla dzieci żywiec

Ferie dla dzieci w Bibliotece Samorządowej

Bibliotek Samorządowa również przygotowała zajęcia  dla najmłodszych, które odbędą się w dniach 23-27.01. W programie warsztaty plastyczne, spektakl teatralny oraz gry i zabawy ruchowe. 

Więcej szczegółów na poniższym plakacie: 

ferie dla dzieci żywiec

Ferie dla dzieci z MOSiRem

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żywcu przygotował różnorodną ofertę zajęć sportowych, które odbywać się będą na Hali Sportowej MOSiRu oraz Pływalni Miejskiej. Pisaliśmy o tym również tutaj.

Więcej szczegółów na poniższych plakatach:

ferie dla dzieci żywiec

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt