Żywiec: W niedzielę wystąpią utrudnienia w ruchu! – MAPA

Już w najbliższą niedzielę, tj. 28 stycznia 2024 r., na terenie Żywca odbędzie się wyjątkowe wydarzenie sportowe – 1. Żywiecki Bieg „Policz się z cukrzycą” – impreza, która wpisuje się w ogólnopolski charytatywny bieg organizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W związku z powyższym użytkownicy dróg mogą napotkać niewielkie utrudnienia w ruchu na trasie biegu.

Utrudnia w ruchu w związku z planowanym wydarzeniem

W niedzielę o godz. 10:15 rozpocznie się 1. Żywiecki Bieg „Policz się z cukrzycą”. Impreza ta stanowi część ogólnopolskiego przedsięwzięcia, które organizowane jest przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, , ma na celu wspieranie walki z cukrzycą oraz promowanie aktywnego trybu życia.

Trasa biegu wiedzie przez malownicze tereny Żywca. Start i meta znajdować się będą na parkingu Szpitala Żywiec. Uczestnicy przebiegną ulicami, takimi jak Pola Lisickich, Isep, Wiklinowa, Grojec, aż do kładki pieszej nad rzeką Koszarawa. Następnie biegną ścieżką pieszo-dydaktyczną i wracają na ulicę Isep, a potem na Pola Lisickich. Warto wiedzieć, że w związku z tym wydarzeniem mogą wystąpić niewielkie utrudnienia w ruchu drogowym, ale cała trasa będzie odpowiednio zabezpieczona przez policjantów, strażników miejskich i wolontariuszy.

Organizatorzy biegu apelują!

Organizatorzy apelują do wszystkich kierowców o przestrzeganie znaków drogowych oraz poleceń policjantów kierujących ruchem. Zachowanie szczególnej ostrożności podczas przejazdu po trasie biegu to klucz do zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt