Żywiec: Ukradli alkohol, jeden z nich pobił ochroniarza.

Policjanci z Żywca zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego, który w jednym ze sklepów ukradł alkohol. Gdy pracownik ochrony próbował go powstrzymać, uderzył go i uciekł. Jak ustalili policjanci, nie działa sam.

Kilka dni temu dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że w jednym ze sklepów dwóch mężczyzn ukradło alkohol. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak wynikało z ich ustaleń, jeden ze sprawców, po tym jak ukradł alkohol, uderzył pracownika ochrony i uciekł. W całym zdarzeniu pomagał mu drugi mężczyzna.

Dzięki licznym sprawdzeniom policjanci ustalili, że za przestępstwem stoi 26-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.  Parę godzin później dołączył do niego jego 30-letni pomocnik. Obaj usłyszeli zarzut. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd aresztował 26-latka na 2 miesiące. Jego pomocnik trafił pod policyjny dozór. Za popełnione przestępstwo grozi im teraz kara nawet 10 lat więzienia. 

Źródło: policja żywiec

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry