Żywiec: Trwa zbiórka dla 2,5-letniej Wiktorii

Na stronie fundacji Espero prowadzona jest zbiórka dla 2,5-letniej Wiktorii. Dziewczynka cierpi na bardzo rzadką wadę genetyczną a jej dolegliwości uniemożliwiają jej mówienie i samodzielne chodzenie.

Zbiórka dla 2,5 letniej Wiktorii z Żywca

Dziewczynka urodziła się w 2020 roku, miesiąc później rodzice zorientowali się ze z ich dzieckiem coś jest nie tak. Wystraszeni rodzice zaczęli poszukiwać specjalistów aby zdiagnozować małą Wiktorię. Tomografia potwierdziła małogłowie. Do tego wizyta u neurologa potwierdziła problem z obniżonym napięciem mięśniowym oraz opóźniony rozwój psychoruchowy. “Każde kolejne badanie było ciosem prosto w serce..”- piszą rodzice małej Wiktorii. 

Rezonans magnetyczny wykazał hypoplazję móżdżku oraz hipoplazję robaka i dolnych części półkul móżdżku. Niezwykle rzadka wada genetyczna.
 
Wiktoria ma obecnie 2,5 roku. Zamiast cieszyć się dzieciństwem, bawić się i beztrosko spędzać czas jak inne dzieci, każdego tygodnia odbywa 10 wizyt u specjalistów. Wspaniałych profesjonalistów, którzy walczą o jej usamodzielnienie.- Dodają rodzice Wiki. 
Nasza córeczka, ze względu na duże problemy z równowagą jeszcze nie chodzi samodzielnie. Z całego serca staramy się jej w tym pomóc, poprzez regularne wizyty u fizjoterapeutów, rehabilitantów oraz wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne.
 
Nasza ciekawa świata dziewczynka niestety do tej pory jeszcze nie mówi..
A o tym marzy chyba każdy rodzic?

Rodzice proszą o wsparcie dla ich córeczki.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc dzięki, której będziemy mogli walczyć z trudnościami jakie stawia nam codzienna walka z chorobami córki. Każdy Państwa gest jest dla nas nieocenionym wsparciem, które realnie wpływa na zdrowie i przyszłość naszej Wiktorii.
 
 
Wdzięczni za okazane serce
Rodzice Wiktorii

Link do zbiórki można znaleźć: tutaj

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry