Żywiec: spotkanie autorskie z Dariuszem Bożkiem

spotkanie autorskie z Bożkiem

Już dziś w Żywieckiej Bibliotece Samorządowej odbędzie się spotkanie autorskie z Dariuszem Bożkiem. Autorem książki pt. ,,Miłość w Korporacji”.

„Miłości w korporacji” to niezwykła opowieść o problemie, który dotknął wielu. Problemie stworzenia stabilnego związku opartego na dojrzałej miłości. Autor historii zrobił to w sposób nietuzinkowy, nie stroniąc od humoru, bawiąc się literacką konwencją i nie bojąc się zawrzeć w treści książki cząstki własnego życia.

33-letni Janusz to pracownik korporacji, prywatnie nieszczęśliwy i wycofany społecznie singiel. Jego życie odmienią cztery kobiety i zawiązane z nimi intensywne, następujące po sobie relacje. Każda z kobiet jest całkowicie inna, każda dostarczyła mu nowych doświadczeń i zmieniła w pewien sposób. Wśród nich jest Lena, która okaże się sprawczynią największego zamętu.

Spotkanie z Autorem, debiutantem na rynku wydawniczym, który całkiem niedawno opublikował swoją pierwszą powieść, połączone zostanie z oficjalnym ogłoszeniem Laureatów konkursu “Nie pisz do szuflady” oraz rozdaniem nagród.

Będzie to z pewnością ciekawe zestawienie historii pisarskich oraz pewien rodzaj wskazówki dla świeżych adeptów, którzy także chcieliby wypłynąć na szersze wody i zaistnieć poza tą przysłowiową „szufladą”.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt