Żywiec: Przed nami pierwsza edycja biegu WOŚP – ”Policz się z cukrzycą” – TRASA, ZAPISY

foto. Szpital Żywiec

Już niebawem w Żywcu odbędzie się pierwsza edycja biegu “Policz się z cukrzycą”, który stanowi kontynuację wieloletniej tradycji promowania zdrowego stylu życia oraz zwracania uwagi na problem cukrzycy. Charytatywny bieg jest organizowany przez Szpital Żywiec we współpracy z Żywieckim Centrum Wolontariatu oraz Sztabem WOŚP Żywiec.

Bieg w szlachetnym celu

Bieg “Policz się z cukrzycą” nie tylko pozwala uczestnikom aktywnie spędzić czas, ale także wpisuje się w szlachetny cel. Cukrzyca to choroba cywilizacyjna, która dotyka coraz większą liczbę osób na całym świecie. Wspólnym wysiłkiem możemy pomóc tym, którzy potrzebują wsparcia.

CZYTAJ TAKŻE:

Cały dochód z pakietów startowych, które kosztują 75 zł, zostanie przeznaczony na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży. Dzięki tym urządzeniom, przyszłe matki z cukrzycą będą mogły lepiej kontrolować swoją chorobę, co przyczyni się do zdrowszych ciąż i bezpiecznych narodzin dzieci.

Bieg WOŚP w Żywcu - program i zapisy

Impreza rozpocznie się od rejestracji uczestników w biurze zawodów, która będzie trwać od 8:00 do 9:30. Następnie o godz. 9:40 odbędzie się rozgrzewka, a start biegu zaplanowano na 10:15. Po biegu uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z poczęstunku między 11:00 a 12:00. Na zakończenie o godz. 12:00 odbędzie się uroczyste wręczenie nagród.

Zapisy na bieg są już dostępne TUTAJ.

Trasa biegu w Żywcu

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt