Previous
Next

Żywiec: Plan Kolędy 2022/2023

Już od 27 grudnia rozpoczną się wizyty duszpasterskie w parafii NNMP w Żywcu. Kiedy możemy spodziewać się wizyty księdza? 

Plan kolędy w Żywcu

Wtorek 27.12.2022 r.

9:00

Os. Parkowe 1

Ks. Wojtusiak

13:30

Os. Parkowe 2

Ks. Wojtusiak

8:30

Ul. Wschodnia, os. Na Wzgórzu

Ks. Rojczyk

8:30

Ul. Bracka, nry parzyste od najwyższego i nieparzyste

Ks. Gałysa

8:30

Ul. Komorowskich, nry parzyste

Ks. Proboszcz

8:30

Ul. Grojec

Ks. Hoder

8:30

Os. Parkowe 9

Ks. Moskal

13:00

Os. Parkowe 10

Ks. Moskal

8:30

Os. 700-lecia 29

Ks. Borowiec

 

Środa 28.12.2022 r.

13:30

Os. 700-lecia 31 i 32

Ks. Wojtusiak

8.30

Ul. Beskidzka

Ks. Guga

8:30

Ul. Pogodna, za Górą, Stroma

Ks. Rojczyk

8:30

Ul. Mała i 3 Maja

Ks. Hoder

8:30

Ul. Kocurowska (od Kościoła) – dokończenie, Modrzewiowa, Cisowa

Ks. Proboszcz

8:30

Ul. Poniatowskiego i Paderewskiego

Ks. Gałysa

14:30

Ul. Akacjowa

Ks. Gałysa     

8.30

Os. 700-lecia 36

Ks. Łacek

8:30

Os. Parkowe 15

Ks. Moskal

13:00

Os. Parkowe 17 i 18

Ks. Moskal

8:30

Os. Młodych 2

Ks. Borowiec

Czwartek 29.12.2022 r.

9:00

Os. 700-lecia 16, m. 1-45

Ks. Wojtusiak

14:00

Os. 700-lecia 16, m. 45-75

Ks. Wojtusiak

8.30

Ul. Węglowa, Piernikarska, Ogrodowa i Witosa

Ks. Guga

11:00

Os. 700-lecia 1, m. 1-60

Ks. Proboszcz

13:30

Ul. Powstańców Śląskich

Ks. Gałysa

8.30

Ul. Nad Dworem, Do Kopca, Kocurowska do nr 71

Ks. Łacek

8:30

Ul. Góra Burgałowska od nr 2, ul. Jaśminowa, Granitowa i Potockiego

Ks. Hoder

8:30

Os. 700-lecia 7

Ks. Rojczyk

14:00

Os. 700-lecia 8

Ks. Rojczyk

8:30

Os. Parkowe 11

Ks. Moskal

13.30

Os. Parkowe 5 i 6

Ks. Moskal

8:30

Ul. Sienkiewicza nry nieparzyste od wału i Śliżowy Potok

Ks. Borowiec

 

Piątek 30.12.2022 r.

9:00

Os. Pod Grapą 12, m. 1-45

Ks. Wojtusiak

14:00

Os. Pod Grapą 12, m. 46-90

Ks. Wojtusiak

8.30

Ul. Jodłowa (od ul. Beskidzkiej do nr 141 p. Widzyk)

Ks. Guga

8:30

Ul. Nad Witem, Św. Wita

Ks. Gałysa

14:30

Ul. Pod Górą i Krótka

Ks. Gałysa

8.30

Ul. Kocurowska od nr 98, Gajki, Świerkowa, Pod Łyskę

Ks. Łacek

8:30

Góra Burgałowska, ul. Dębowa, Jaworowa i Topolowa

Ks. Hoder

8:30

Ul. Folwark

Ks. Rojczyk

14:00

Blok nr 21 przy ul. Folwark i blok nr 15 przy ul. KEN

Ks. Rojczyk

9.00

Os. Parkowe 12

Ks. Moskal

13.30

Os. Parkowe 7 i 8

Ks. Moskal

8:30

Ul. Lanckorona, Sienkiewicza nry parzyste

Ks. Borowiec

Poniedziałek 02.01.2023 r.

13:00

Os. Młodych 17, m. 61-105

Ks. Wojtusiak

14.00

Os. Paderewskiego 15b

Ks. Guga

12:00

Ul. Południowa 19

Ks. Proboszcz

15:00

Os. Pod Grapą 10 i 11

Ks. Gałysa

13.00

Os. 700-lecia 3, m. 1-60

Ks. Łacek

 

Wtorek 3.01.2023 r.

13.30

Os. 700-lecia bl. 23

Ks. Guga

13:30

Al. Piłsudskiego

Ks. Proboszcz

14:00

Os. Pod Grapą 14

Ks. Gałysa

14:00

Os. 700-lecia 5

Ks. Hoder

13:30

Os. 700-lecia 6

Ks. Moskal

 

Środa 4.01.2023 r.

15.00

Ul. Kościuszki, nry parzyste

Ks. Guga

15.00

Ul. Świętokrzyska, nry parzyste od nr 2 i ul. Żeglarska

Ks. Łacek

13:00

Os. 700-lecia 25

Ks. Proboszcz

15:00

Os. 700-lecia 38

Ks. Gałysa

13:30

Os. Młodych 7

Ks. Moskal

13.00

Os. Młodych 3

Ks. Borowiec

Czwartek 5.01.2023 r.

14.00

Ul. Kościuszki, nry nieparzyste

Ks. Guga

13:00

Os. Młodych 16

Ks. Proboszcz

15:00

Os. Pod Grapą 13

Ks. Gałysa

15:00

Os. Parkowe 19

Ks. Moskal

13:00

Ul. Kasztanowa

Ks. Rojczyk

13:00

Os. 700-lecia 34

Ks. Borowiec

Sobota 7.01.2023 r.

9:00

Os. 700-lecia 21

Ks. Wojtusiak

13:30

Os. 700-lecia 22

Ks. Wojtusiak

8.30

Ul. Jodłowa dokończenie od nru 135 (P. Ryczkiewicz)

Ks. Guga

8:30

Os. Młodych, 15 m. 1-60

Ks. Gałysa

14:30

Os. Młodych, 15 m. 61-105

Ks. Gałysa

8:30

Ul. Batorego i Kraszewskiego

Ks. Hoder

13:00

Os. Parkowe 4

Ks. Hoder

8.30

Ul. Wichrowa od Moszczanickiej, Plebańska, Wierchy, Sosnowa

Ks. Łacek

9:00

Os. 700-lecia 12

Ks. Moskal

13:30

Ul. Słowicza i Jana

Ks. Moskal

8:30

Plac Mariacki, Rynek

Ks. Rojczyk

10:00

Ul. Komorowskich, nry nieparzyste

Ks. Rojczyk

 

Niedziela 8.01.2023 r.

14.00

Os. 700-lecia 24

Ks. Guga

14:00

Ul. Nad Markiem, Krakowska

Ks. Rojczyk

Poniedziałek 9.01.2023 r.

13:00

Ul. Habsburgów

Ks. Wojtusiak

14.00

Os. 700-lecia 35

Ks. Guga

13:30

Ul. Jodłowa (od cmentarza do p. Uniwersał)

Ks. Proboszcz

14:30

Os. 700-lecia 18, m. 1-45

Ks. Gałysa

13.00

Os. 700-lecia 4, m. 1-60

Ks. Łacek

 

Wtorek 10.01.2023 r.

13:30

Ul. Podwale i Handlowa

Ks. Proboszcz

14:00

Os. 700-lecia 18, m. 46-105

Ks. Gałysa

14:00

Os. Paderewskiego 15a

Ks. Hoder

13:30

Ul. Krasińskiego 15 i 17

Ks. Moskal

14:30

Ul. Wierzbowa

Ks. Rojczyk

 

Środa 11.01.2023 r.

15.00

Os. 700-lecia 40

Ks. Guga

13:30

Ul. Legionów

Ks. Proboszcz

14:30

Os. Młodych 14

Ks. Gałysa

14.30

Ul. Świętokrzyska, nry nieparzyste od nr 1

Ks. Łacek

13:30

Os. Młodych 5 i domy prywatne przy os. Młodych

Ks. Moskal

13:00

Os. Młodych 4

Ks. Borowiec

Czwartek 12.01.2023 r.

14.00

Os. 700-lecia 15, m. 1-45

Ks. Guga

13:00

Os. Młodych 11

Ks. Proboszcz

15:00

Ul. Krasińskiego 9

Ks. Moskal

13:00

Ul. Liliowa i ul. Krokusowa

Ks. Rojczyk

13:00

Os. 700-lecia 2, m. 61-105

Ks. Borowiec

 

Piątek 13.01.2023 r.

14.00

Os. 700-lecia 15 m. 46-75

Ks. Guga

14:30

Os. 700-lecia 39

Ks. Gałysa

15.oo

Os. 700-lecia 4, m. 61-105

Ks. Łacek

15:00

Os. Parkowe 13

Ks. Moskal

14:30

Ul. Krasińskiego, Słowackiego, Mickiewicza, Zamkowa, Młyńska, Sobieskiego, Zielona

Ks. Rojczyk

13:00

Os. 700-lecia 3, m. 61-105

Ks. Borowiec

 

Sobota 14.01.2023 r.

9:00

Os. 700-lecia 26

Ks. Wojtusiak

13:30

Os. 700-lecia 28

Ks. Wojtusiak

8.30

Os. 700-lecia 14

Ks. Guga

8.30

Os. 700-lecia 2, m. 1-60

Ks. Łacek

8:30

Os. Parkowe 3

Ks. Hoder

13:00

Os. 700-lecia 13

Ks. Hoder

8:30

Ul. Komonieckiego od rynku

Ks. Borowiec

Niedziela 15.01.2023 r.

14.00

Os. 700-lecia bl. 33 i Południowa

ks. Łacek

13:30

Ul. Sienkiewicza, dokończenie od świateł do Rynku

Ks. Borowiec

 

Poniedziałek 16.01.2023 r.

13.00

Al. Wolności, Al. Jana Pawła II, ul. Żeromskiego

ks. Łacek

13:00

Os. Parkowe 14

ks. Hoder

 

Wtorek 17.01.2023 r.

13:00

Os. 700-lecia 37

Ks. Hoder

13:00

Os. Młodych 17, m. 1-60

Ks. Borowiec

 

Środa 18.01.2023 r.

9.00

Ul. Makowa i Irysowa

Ks. Łacek

13:00

Ul. Wodna

Ks. Borowiec

 

Czwartek 19.01.2023 r.

13:00

Os. Paderewskiego 15c

Ks. Wojtusiak

13:00

Os. 700-lecia 17, m. 1-45

Ks. Hoder

13:00

Os. Pod Grapą 1, 2, 3, 4 i 5

Ks. Borowiec

 

Piątek 20.01.2023 r.

13:00

Os. 700-lecia 27

Ks. Wojtusiak

13:00

Os. 700-lecia 17, m. 46-75

Ks. Hoder

 

Sobota 21.01.2023 r.

9:00

Ul. Południowa 21, 23, 25, 27, 29

Ks. Wojtusiak

8:30

Os. 700-lecia 1, m. 61-105

Ks. Proboszcz

8:30

Os. 700-lecia 30

Ks. Hoder

8:30

Ul. Sempołowskiej i Jagiellońska

Ks. Borowiec

12:00

Ul. Wiśniowa

Ks. Borowiec

Poniedziałek 23.01.2023 r.

13:00

Os. Pod Grapą 6, 7, 8, 9

Ks. Wojtusiak

 

Wtorek 24.01.2023 r.

13:30

Os. Młodych 13

Ks. Proboszcz

foto slawolot

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Zobacz również..