Żywiec: parkowanie przy pomocy aplikacji mobilnej.

Od 1 stycznia 2023 roku mieszkańcy Żywca zapłacą za parkowanie przy pomocy aplikacji mobilnej mPay. To kolejne miasto, w którym posiadacze aplikacji opłacą czas postoju swojego samochodu bez konieczności szukania parkomatu.

Dzięki aplikacji nie trzeba określać czasu postoju czy wracać do samochodu, aby włożyć za szybę bilet parkingowy. Zakup biletu trwa kilka sekund i można to zrobić nie wychodząc z pojazdu, dzięki czemu unikniemy stresu związanego ze spóźnieniem czy przedłużającym się spotkaniem, wizytą w urzędzie czy zakupami. Poprzez mPay zapłacimy za rzeczywisty czas parkowania, rozpoczynając i kończąc płatność w dowolnym momencie. System pobiera opłaty tylko w godzinach objętych koniecznością zapłaty i automatycznie kończy naliczanie w momencie zakończenia czasu obowiązywania płatnej strefy.

Z parkowania z mPay skorzystają zarówno użytkownicy prywatni, jak i firmy dysponujące flotami pojazdów. Tym ostatnim system daje stały dostęp do informacji na temat kosztów postoju i pozwala zbiorczo rozliczać parkowanie wszystkich służbowych samochodów.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt