Żywiec: Marsz dla Życia i Rodziny 2023

marsz dla życia i rodziny żywiec

Marsz dla Życia i Rodziny w Żywcu wyruszy tym razem pod hasłem „Dzieci przyszłością Polski”. Oprócz mszy św. i przemarszu, odbędzie się również festyn. 

Marsz dla Życia i Rodziny w Żywcu

Wydarzenie rozpocznie się Mszą św. o godz. 12.30 w żywieckiej konkatedrze. Liturgii przewodniczyć będzie bp Piotr Greger. Następnie po przejściu ulicami Żywca uczestnicy powrócą na Rynek, gdzie odbędzie się festyn. Zaplanowano poczęstunek i liczne atrakcje.

W programie występy na scenie. Wezmą w nich udział dzieci i młodzież, zespół uwielbieniowy „Szturm”, „Małe Pilsko” oraz „Andeo”, a także goście z Ukrainy.

„Już dziś składamy serdeczne podziękowania wszystkim organom, służbom i władzom miasta, które jak zawsze pomagają w organizacji, a bez ich udziału nie byłoby możliwe sprawne i bezpieczne przeżycie tego ważnego wydarzenia” – podkreśliła rzecznik Marszu Magdalena Wolny.

Wśród zaangażowanych w to przedsięwzięcie są: MCK w Żywcu i dyrektor Marek Regel, Fundacja „Rodzina w Służbie Człowieka”, Fundacja „Wolność i Pomoc” z Sylwią Rusin, wspólnoty „Służebnica Ducha” z Zabłocia, „Damaszek” ze Sporysza, Kościół Domowy, „WJ12” i „OdNowa” w Duchu Świętym z żywieckiej konkatedry oraz KWC z Rychwałdu.

marsz dla życia i rodziny żywiec

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry