Żywiec: 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

31 finał wielkiej orkiestry świątecznej pomocy

Już za nieco ponad tydzień rozpoczniemy granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. To już 31 finał tej charytatywnej akcji. Z tej okazji na terenie Żywca zaplanowano mnóstwo atrakcji.

31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żywcu

W niedzielę 29 stycznia w całej Polsce odbędą się lokalne wydarzenie związane z finałem 31. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Organizatorzy przygotowali na ten dzień sporo atrakcji.

W Żywcu już od samego rana będzie można uczestniczyć w wielu wydarzeniach o czym poinformowała  do radia Eska koordynatorka sztabu Natalia Kanik-Rybarska.

W samym Żywcu będzie masa atrakcji. O 17.00 w Miejskim Centrum Kultury wystąpią podopieczni Fundacji Braci Golec. Restauracja Parole już przygotowuje koncert, licytacje oraz światełko do nieba o godzinie 20.00. Również kino Janosik, w ramach grania z orkiestrą, zaprasza na specjalne seanse za złotówkę, które odbędą się między 10.00 a 14.00. Będą to seanse przeznaczone głównie dla dzieci.

Mamy w tym roku w sumie 150 wolontariuszy, którzy będą kwestować w samym mieście, jak i okolicznych miejscowościach. Rozliczać będą się w Miejskim Centrum Kultury, gdzie czekać na nich będzie tradycyjnie już kawa, herbata i ciasto. Już teraz dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się grać w tym roku z nami jako wolontariusze.

 

Specjalne warsztaty dla mieszkańców miasta zorganizuje Żywiecka Fundacja Rozwoju, a na kładce obok amfiteatru odbędzie się dobroczynne morsowanie.

31 Finał WOŚP w Restauracji Parole del Gusto

Do akcji 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dołączyła także restauracja Parole del Gusto, która organizuje w swoim lokalu mnóstwo atrakcji. 

Wszystko rozpocznie się do godzinie 11 a w programie przewidziano m.in koncerty, licytacje, pokazy czy ognisko na którym będzie można upiec kiełbaskę. 

Szczegóły na plakacie poniżej.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt