Żywczanin zatańczył na Festiwalu w Opolu! – FOTO

W piątek w amfiteatrze w Opolu rozpoczął się 60. Krajowy Festiwal Piosenki podczas którego odbył się koncert „Debiuty”. Jednym z debiutujących była wokolaistka Ada Szulc u boku której w oprawie tanecznej do jej wykonania wystąpił Tomasz Podgórski – tancerz, instruktor, choreograf oraz właściciel Szkoły Tańca i Ruchu DANCE 4 YOU w Żywcu. Jak się dowiedzieliśmy był to również Jego debiut na wielkiej scenie i nie ostatni taki występ. 

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy na wielkich scenach! 🙂

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu (KFPP Opole) – jeden  z najpopularniejszych polskich festiwali muzycznych. Organizowany od 1963 roku, corocznie w Opolu, najczęściej w czerwcu. Stanowi podsumowanie sezonu artystycznego polskiego środowiska twórców i wykonawców piosenek. Miejscem organizacji festiwalu jest Amfiteatr Tysiąclecia. Festiwal ma swój sygnał, skomponowany przez Bogusława Klimczuka, który otwiera oraz rozpoczyna każdy jego koncert.

Opole zostało określone przez Jerzego Waldorffa podczas 1. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej jako Stolica Polskiej Piosenki, co jest mottem rozpoznawczym miasta

źródło: wikipedia

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry