Znany jest nowy trener Podbeskidzia. Grzegorz Mokry został zwolniony.

foto. TS Podbeskidzie

Grzegorz Mokry, który pracował z drużyną od 15 czerwca, został zwolniony ze stanowiska głównego trenera. Wraz z nim, z klubu odchodzi także jego asystent  Donatas Vencevičius. Wiadomo już kto go zastąpi.

Grzegorz Mokry nie jest już trenerem TS Podbeskidzia

TS Podbeskidzie poinformowało dzisiaj o rozstaniu z trenerem Mokrym. Decyzja została podjęta ze smutkiem, ale z równoczesnym poczuciem konieczności znalezienia nowych rozwiązań szkoleniowych. Klub pragnie podziękować Grzegorzowi Mokremu za wspólną pracę i poświęcenie dla drużyny Podbeskidzia.

Z powodu niesatysfakcjonujących wyników, z żalem podjęliśmy decyzję o konieczności poszukania nowych rozwiązań szkoleniowych.
Dziękujemy za wspólny wysiłek włożony w budowę drużyny Podbeskidzia oraz momenty radości, jakie doświadczyliśmy w tym sezonie. 

Słowa Pożegnania od Grzegorza Mokrego

W trakcie swojego pożegnania, Grzegorz Mokry skierował słowa wdzięczności do drużyny, osób pracujących w klubie oraz oddanych kibiców Podbeskidzia. 

Drużynie i osobom pracującym w klubie miałem okazje podziękować za wspólna pracę. Chciałem podziękować również kibicom, którzy wielokrotnie w tym sezonie pokazali miłość do drużyny na dobre i na złe. Byli z nami po każdym słabszym meczu jak również potrafili docenić dobra grę na własnym stadionie. Głęboko wierzę, że niejednokrotnie będą świętować sukcesy Górali.

Dariusz Marzec nowym trenerem TS Podbeskidzie

Kilka dni temu wydawało się, że Pavol Stano zostanie nowym trenerem Podbeskidzia. Były szkoleniowiec Wisły Płock był obecny na ostatnich meczach, prowadził rozmowy z prezesem Bogdanem Kłysem oraz dyrektorem sportowym Sławomirem Cienciałą. Jednakże dzisiaj już wiemy, że nie podejmie roli trenera Podbeskidzia. Wśród potencjalnych kandydatów do tej funkcji znaleźli się również Jarosław Skrobacz i Artur Skowronek, ale ostatecznie, jak podaje Dominik Wardzichowski ze Sport.pl, Dariusz Marzec będzie nowym szkoleniowcem pierwszoligowego zespołu ‘Górale’.

Nowy trener od marca 2023 roku pozostawał bez pracy. W ostatnim czasie prowadził Wieczystą Kraków, a jeszcze wcześniej Arkę Gdynia, Stal Mielec i KKS Kalisz.

Źródło: TS Podbeskidzie / Gazeta.pl

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry