Zmiany w poborze opłat na parkingu miejskim w Bielsku-Białej

fot. Paweł Sowa Wydział Prasowy UM w BB

Od dzisiaj tj. 2 stycznia br. na płatnym parkingu przy ul. Władysława Broniewskiego w Bielsku-Białej zaszły istotne zmiany w sposobie poboru opłat za postój. Teraz opłaty można regulować wyłącznie za pomocą elektronicznego systemu poboru, a nie – jak dotychczas – w parkomatach.

Nowy i usprawniony system oraz wygodne opcje płatności

Nowy system poboru opłat składa się z dwóch kas parkingowych oraz terminala zarówno przy wjeździe, jak i wyjeździe. Co istotne, na terenie parkingu zainstalowano również kamery, które odczytują numery rejestracyjne pojazdów. To nie wszystko – na wjeździe na parking znajduje się także tablica zmiennej treści, informująca kierowców o ilości dostępnych miejsc postojowych.

Teraz opłaty za parkowanie można uregulować na kilka różnych sposobów, zwiększając komfort użytkowników. Kierowcy mogą korzystać z kas parkingowych, gdzie akceptowane są zarówno karty płatnicze, bilon, jak i banknoty, a kasa wydaje resztę. Dodatkowo, płatności można dokonać przy wyjeździe w terminalu wyjazdowym, ale wyłącznie kartą płatniczą.

Parking przy ul. Broniewskiego oferuje 145 ogólnodostępnych miejsc postojowych, co zapewnia wygodę dla wielu użytkowników. Dodatkowo, dostępne są także 5 stanowisk dla autobusów oraz 10 miejsc postojowych przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.

Stawki i godziny bez zmian

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że mimo wprowadzenia zmian w systemie poboru opłat, stawki oraz godziny ich poboru na parkingu przy ul. Broniewskiego pozostają bez zmian. To dobra wiadomość dla stałych użytkowników, którzy nie muszą martwić się o dodatkowe koszty.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt