Zmarła Krystyna Markiewicz – nauczycielka w żywieckiej szkole

Po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 60 lat zmarła Krystyna Markiewicz, nauczycielka języka polskiego. Informację o jej śmierci przekazali pracownicy z Zespółu Szkół Budowlano-Drzewnych w Żywcu na swoim profilu Facebookowym.

Nie żyje Krystyna Markiewicz

Pracownicy z Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych w Żywcu na swoim profilu Facebookowym poinformowali o śmierci Krystyny Markiewicz. W ciepłych słowach wspominają swoją koleżankę z pracy.

– Trudno słowami wyrazić nasz ból z powodu odejścia naszej koleżanki, wspaniałej polonistki, wychowawcy wielu pokoleń. Była nauczycielem pełnym pasji, wspaniałych pomysłów i twórczym podejściem do nauczania. (…) Będziemy tęsknić za Twoimi opowieściami o przeczytanych książkach. Cieszymy się, że mogliśmy z Tobą spędzić czas. – piszą na Facebooku

Pogrzeb zmarłej Krystyny Markiewicz

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w domu pogrzebowym w Żywcu ul. Komonieckiego 25 w dniu 21 czerwca o godz. 15:00 skąd nastąpi przejście do Kościoła Przemienienia Pańskiego. Po mszy św. nastąpi odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku. Modlitwa w Kaplicy Domu Pogrzebowego od godz. 14:00.

foto. FB Krystyna Markiewicz

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry