Zmarła Beata Król – długoletnia pracownica Teatru Polskiego w Bielsku-Białej.

Beata Król
foto. FB Teatru Polskiego

Z przykrością informujemy, że zmarła Beata Król. Długoletnia pracownica Działu Organizacji Widowni Teatru Polskiego w Bielsku-Białej.

Nie żyje Beata Król

26 września po długiej, dzielnej walce z chorobą, odeszła Beata Król. Za swoją pracę dla Teatru Polskiego była wielokrotnie nagradzana. Otrzymała m.in. Brązowy Krzyż Zasługi (2016 r.), Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (2019 r.) i Nagrodę Prezydenta Miasta Bielska-Białej w Dziedzinie Teatru (2014 r.). 

Dla nas Koleżanka, Przyjaciółka. Dla wielu z Państwa, naszych Widzów – Pani Beatka, która jak nikt potrafiła zaprosić do teatru, zjednać sobie sympatię, załatwić sprawy nie do załatwienia. Królowo, rozpoczynałabyś właśnie swój 31. sezon w Teatrze Polskim. Niewiele osób w naszej teatralnej rodzinie ma tak imponujący staż. Po prostu zawsze byłaś… Dziękujemy, Ci Królowo… Żegnaj. – napisali na Facebooku Teatru Polskiego w Bielsku-Białej jego pracownicy.

Pogrzeb Beaty Król

Uroczystość pożegnalna odbędzie się w poniedziałek, 2 października o godz. 12.00 w Kościele Trójcy Przenajświętszej przy ul. Jana Sobieskiego 10A w Bielsku-Białej, a pogrzeb na cmentarzu komunalnym w Porąbce.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry