Zmarł Mariusz Dziedzic – Franczyzobiorca restauracji McDonald’s z Bielska-Białej.

W wieku 57 lat zmarł Mariusz Dziedzic, znany bielski przedsiębiorca i franczyzobiorca pięciu restauracji sieci McDonald’s w Bielsku-Białej. To tragiczne wydarzenie miało miejsce podczas jego zagranicznego urlopu na Kubie kilka dni temu.

Mariusz Dziedzic franczyzobiorca McDonald's z pasją

Mariusz Dziedzic był nie tylko przedsiębiorcą, ale przede wszystkim pasjonatem branży gastronomicznej. Przez wiele lat prowadził pięć restauracji sieci McDonald’s w Bielsku-Białej, które stały się ważną częścią lokalnego krajobrazu. Restauracje te znajdowały się przy ulicach Żywieckiej, Partyzantów, Mostowej, Leszczyńskiej oraz Krausa, oferując mieszkańcom i turystom pyszne dania oraz wyjątkową atmosferę.

Mariusz Dziedzic w latach 90. postanowił podjąć wyzwanie i otworzyć pierwszą restaurację McDonald’s w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Węglowej, stając się pionierem w regionie. To właśnie jego inicjatywa przyczyniła się do rozwoju sieci w okolicach Bielska-Białej i umożliwiła lokalnym mieszkańcom dostęp do ulubionych dań.

Zmarł franczyzobiorca sieci McDonald's w Bielsku-Białej

Mariusz Dziedzic zmarł podczas swojego urlopu na Kubie. Wiadomość o jego śmierci przekazał profil Asze Beskidy na platformie X. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry