Zmarł Andrzej Molin – były burmistrz miasta Wisła.

Zmarł Andrzej Molin, nauczyciel, dyrektor, samorządowiec oraz burmistrz w Wiśle. Informację o jego śmierci przekazał obecny Burmistrz miasta Wisła – Tomasz Bujok na swoich social mediach.

Nie żyje Andrzej Molin

Andrzej Molin był prawdziwym wieloletnim nauczycielem. Jego pasja do nauczania i oddanie wobec młodych umysłów uczyniło go niezapomnianą postacią wśród uczniów Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle. Przez wiele lat pełnił funkcję wicedyrektora tej renomowanej placówki oświatowej. Jednak jego zaangażowanie w rozwój szkoły sprawiły, że w 1992 roku został mianowany dyrektorem. Przez czternaście lat, od 1992 do 2006 roku, kierował Zespołem Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle. 

Andrzej Molin nie ograniczał swojej działalności tylko do pracy nauczyciela i dyrektora szkoły. Był również aktywnym samorządowcem. W latach 2002-2006 pełnił funkcję radnego Rady Miasta Wisły. Po zakończeniu kadencji radnego, Andrzej Molin postanowił wziąć na siebie jeszcze większą odpowiedzialność dla miasta. W latach 2006-2010 pełnił funkcję burmistrza Wisły.

Działalność poza Wisłą

Andrzej Molin nie zapominał również o swoim zaangażowaniu w sprawy regionalne. Zasiadał jako radny w Radzie Powiatu Cieszyńskiego, gdzie swoim głosem wpływał na ważne decyzje dotyczące rozwoju całego powiatu. Obecnie, w kadencji Sejmiku Województwa Śląskiego, Andrzej Molin kontynuował swoją działalność na szczeblu regionalnym, oddając się służbie dla dobra całego województwa.

foto. Tomasz Bujok FB

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt