Ziobro w Żywcu – przyjechał aby ,,odkręcić kłamstwa Donalda Tuska”.

Zbiegniew Ziobro w Żywcu

Dzisiaj, działacze Solidarnej Polski na czele ze Zbigniewem Ziobro, ministrem sprawiedliwości przyjechali do Żywca aby odkręcić kłamstwa Donalda Tuska.

,,jeździmy po śląsku i odkręcamy jego kłamstwa, nawiązujemy do tego co wypowiedział i jak skłamał”

Zbigniew Ziobro w Żywcu

Minister sprawiedliwości do Żywca przyjechał prosto z Katowic. Spotkał się z burmistrzem Antonim Szlagorem, wiceburmistrzem Markiem Czulem oraz Przewodniczącym Rady Miejskiej Radosławem Gowinem. Rozmawiano na temat aktualnych działań miasta Żywca oraz współpracy na linii rząd – samorząd. Złożono kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II oraz odśpiewano ,,Barkę”.

Następnie odbyła się konferencja prasowa, w której Minister nawiązywał do tradycji Żywiecczyzny oraz przedstawił swoje stanowisko w obronie Jana Pawła II.

Dajemy świadectwo wierności dziedzictwu św. Jana Pawła II. Został on tak okrutnie zaatakowany zmanipulowanym materiałem w jednej z telewizji. Zrobiono to w oparciu o materiały SB, których nawet sami eSBecy nie zdecydowali się użyć, bo uważali je za niewystarczająco wiarygodne.

Ziobro przyjechał do Żywca przedewszystkim aby sprostować kłamstwa Donalda Tuska i liberalnych mediów. Nazwał Tuska ,,politycznym kolaborantem Niemiec”. 

Cała jego droga polityka jego działalność jako premiera pokazuje, że zawsze podejmował decyzje, które w pierwszej kolejności zawsze były ważne i korzystne dla Niemiec, a w drugiej kolejności dopiero brał, jeśli w ogóle, interes Polski.

Na końcu Pan Michał Wójcik złożył podziękowania góralom za obecność w czasie zgromadzeni upamiętniającego Jana Pawła II w Katowicach, za ich patriotyczność oraz pielęgnacje swojej tożsamości.

Z kolei Pani Beata Białowąs podziękowała za przybycie Zbigniewa Ziobro do Żywca, za wspólne złożenie kwiatów oraz za akcje w obronie chrześcijan, którą zapoczątkował.

foto. Solidarna Polska

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry