Zderzenie osobówki z motocyklem. Jeden kierowca był pijany, drugi trafił do szpitala!

wypadek łękawica
foto. Radio Bielsko Waszym Okiem

W nocy w Kocierzu Moszanickim (pow. żywiecki) zderzył się samochód osobowy z motocyklem. Motocyklista wpadł za barierki do rowu. Kierujący osobówką był kompletnie pijany.

Wypadek w Kocierzu Moszanickim

W dniu 23 sierpnia, ok. godz. 20.50, wszystkie służby zostały zadysponowane do wypadku drogowego przy ul. Beskidzkiej w Kocierzu Moszanickim. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia, o zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem, zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja udały się na miejsce zdarzenia. 

Jak wstępnie ustalili policjanci, 26-latek kierując volkswagenem na zwężonym remontowanym odcinku drogi nie zachował należytych środków ostrożności, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym motocyklem Honda, którym kierował 54-letni mężczyzna. Siła uderzenia była na tyle duża, że z osobówki odpadło koło, a motocyklista wpadł za barierki do rowu. 

W wyniku tego zdarzenia motocyklista doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Natomiast kierowca samochodu był w stanie nietrzeźwym, miał ok. 1.5 promila alkoholu we krwi. Został zatrzymany.

Chwila nieuwagi może prowadzić do tragicznych konsekwencji

Nie podlega dyskusji fakt, że na drodze musi uważać każdy uczestnik ruchu. Bez względu na to, czy jesteś kierowcą, rowerzystą czy pieszym, Twoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych osób jest kluczowe. Okoliczności zdarzeń mogą być różne, ale jedno jest pewne: sekundy mają ogromne znaczenie. Nawet najmniejsza chwila nieuwagi może prowadzić do tragicznych konsekwencji. Dlatego ważne jest, abyśmy wszyscy zachowali czujność i nie powodowali sytuacji niebezpiecznych.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry