Zdarzenie drogowe na etapie Tour de Pologne w Bielsku-Białej – 4 osoby ranne

foto: Radio Bielsko Waszym Okiem

W dniu dzisiejszym, podczas trwania wyścigu kolarskiego Tour de Pologne, miało miejsce niebezpieczne zdarzenie. Motocykl jadący w kolumnie wyścigu niespodziewanie wjechał w grupę kibiców, którzy gorączkowo dopingowali zawodników w rejonie ronda u zbiegu ul. Kolistej i Gościnnej w Bielsku-Białej. W wyniku tego niefortunnego incydentu, kilka osób zostało poszkodowanych, w tym dwójka nastolatków.

Groźne zdarzenie na trasie Tour de Pologne w Bielsku-Białej

Chwila dramatu rozegrała się tuż przed godziną 16:40, kiedy to odbywała się ostatnia runda wyścigu, prowadząca do emocjonującego finiszu. W momencie, gdy kolarze zbliżali się do al. gen. Andersa z ul. Kolistej, grupa nagle zwolniła tempo, a zawodnicy z przodu zrównali się, wzbudzając dezorientację i obawy wśród widzów.

W wyniku kolizji motocykla z kibicami, cztery osoby zostały ranne, w tym dwójka nieletnich, którzy niestety stali przy trasie wyścigu w momencie zdarzenia. Szczęśliwie, życiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo. Natychmiast po wypadku na miejsce przybyło pięć karetek pogotowia ratunkowego, które podjęły niezbędne działania medyczne.

Bezpośrednio po zdarzeniu, działania na miejscu prowadziła policja, starając się dokładnie zrekonstruować przebieg incydentu. Pełne wyjaśnienie zdarzenia zależy od wyników badań medycznych poszkodowanych i ich obrażeń. Funkcjonariusze odpowiedzialni za śledztwo będą starannie analizować okoliczności wypadku oraz zbierać zeznania świadków.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry