Zawody na ¼ mili plus piknik rodzinny

Jeżeli chcesz sprawdzić siebie i swoje auto, ale nie wiesz, gdzie mógłbyś to zrobić w ciekawy i jednocześnie rzetelny sposób, zapraszamy do nas! Fast VAG po raz kolejny organizuje świetną imprezę, na której będziesz mógł ścigać się na dystansie ¼ mili. Jeśli więc chcesz zobaczyć, co to miłość do wyścigów, masz stalowe nerwy i chcesz poczuć prawdziwie emocje, zapraszamy 31 lipca 2022 r. na Lotnisko Kaniów!
 
Nie martw się, że Twoje auto nie jest wyścigówką z prawdziwego zdarzenia.
Kiedy już zdecydujesz się na uczestnictwo, w jednej chwili poczujesz ducha walki. Liczy się każda sekunda, Twoja szybka reakcja i idealne wpasowanie się w moment startu. Nie do zrobienia? Ręczymy, że adrenalina wisząca w powietrzu szybko dostanie się do Twojej krwi i podkręci Twoją koncentrację na tyle, że będziesz mógł zdecydowanie więcej, niż myślisz. Tylko Ty wiesz, jak jechać swoim autem i co zrobić, aby trzymało się drogi jak żadne inne.
 
Szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi, gdzie przygotowaliśmy liczne atrakcje, takie jak dmuchańce, plac zabaw oraz animatorów, którzy zapewnią dzieciom moc atrakcji. Na terenie imprezy będzie również miejsce, by zjeść pyszne potrawy z foodtracków. Oczywiście głównym punktem imprezy będą zawody na ¼ mili.
 
O godzinie 8:00 nastąpi otwarcie bram, a przejazdy kwalifikacyjne odbędą się między 10:00 a 14:45. Półfinaliści i finaliści spotkają się od 15:00. Rozdanie nagród jest o 16:30, a zakończenie pikniku około 17:30.
W trakcie imprezy Fast VAG:
 
• posiada swój własny, profesjonalny pomiar czasu, który uzyskał świadectwo wzorcowania w Głównym Urzędzie Miar,
 
• jako pierwszy w Polsce będzie za pomocą SMS-ów informować każdego zawodnika (zaraz po ukończeniu przejazdu) o przejeździe wraz z jego osiągniętym wynikiem (czasie przejazdu),
 
• oferuje każdemu, zarówno uczestnikowi jak i widzowi możliwość przeczytania opisów aut wraz ze wszystkimi czasami przejazdu poprzez zeskanowanie naklejki, która będzie naklejona na szybie auta,
 
• gwarantuje najtańsze przejazdy dla zawodników w całym kraju.
Koszt udziału zawodnika w zawodach to 100zł w przedpłacie i 200zł płatne na miejscu w dniu imprezy.

Bilety dla widzów w kwocie 20zł w przedpłacie oraz 30zł płatne na miejscu w dniu imprezy.
 
Bilet możesz kupić online na naszej stronie www.fastvag.pl.
 
Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji i nie tylko!

Źródło/foto fastvag.pl

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry