Żarciowozy w Żywcu – Food trucki po raz kolejny w Amfiteatrze Pod Grojcem

Po długiej zimowej przerwie, miłośnicy jedzenia na świeżym powietrzu mogą ponownie cieszyć się smakowitymi potrawami z food trucków. Wydarzenie które odbędzie się w Amfiteatrze Pod Grojcem, zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Organizatorzy przygotowali liczne niespodzianki i promocje. 

Żarciowozy po raz kolejny zaparkują w amfiteatrze Pod Grojcem

Żarciowozy w Żywcu to wydarzenie, które rozpoczyna się w czwartek i trwa do niedzieli. Każdego dnia uczestnicy mogą liczyć na wyjątkowe kulinarne przeżycia.

Dni i Godziny Otwarcia

  • Czwartek: 12:00 – 21:00
  • Piątek: 12:00 – 21:00
  • Sobota: 09:00 – 21:00
  • Niedziela: 12:00 – 20:00

To idealny czas, aby odwiedzić Żarciowozy, zrelaksować się na świeżym powietrzu i skosztować wyśmienitych potraw z różnych zakątków świata.

Specjalne Promocje i Oferty

Organizatorzy przygotowali dla gości coś wyjątkowego. Każdego dnia przez pierwszą godzinę wydarzenia można skorzystać z niesamowitych promocji:

  • Darmowe Porcje Degustacyjne: Każdy food truck będzie oferował bezpłatne próbki swoich potraw, co pozwoli na degustację różnorodnych smaków.
  • Darmowe Wejściówki na Dmuchańce: Dzieci również nie będą się nudzić, gdyż otrzymają darmowe wejściówki na dmuchańce, zapewniając im mnóstwo zabawy.

Podczas drugiej godziny wydarzenia na gości czeka oferta specjalna “Happy Hour”:

  • Sekretne Menu: Food trucki wyciągną swoje specjalne menu, z którego przez godzinę będą serwować unikalne i nietuzinkowe potrawy. Te kulinarne wariacje i ciekawe połączenia smaków z pewnością przypadną do gustu wszystkim łowcom kulinarnych wrażeń.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt