Zaplanuj weekend w Żywcu i Bielsku-Białej. Mamy listę propozycji!

Nie masz pomysłu na to, w jaki sposób spędzić weekend ? Przed nami Dni Czechowic-Dziedzic, koncerty Dumni z BB, Męskie Granie, Festyn z okazji pożegnania wakacji, Beskid Bike Fest, Charytatywny Maraton Zumba.

Beskid Bike Fest W Bielsku-Białej

Pierwsza w swoim rodzaju impreza – Beskid Bike Fest – jest efektem połączenia sił trzech renomowanych organizacji: Happy Bike Beskidy, Enduro Trails oraz Joy Ride. To wydarzenie obiecuje niezapomniany weekend pełen ekscytujących zawodów, niesamowitych pokazów rowerowych oraz możliwości testowania najnowszego sprzętu. 

Dumni z BB w Bielsku-Białej

Jedno miasto, cztery sceny – pod takim hasłem będą się odbywały tegoroczne letnie koncerty plenerowe w Bielsku-Białej – Dumni Z BB. Kogo zobaczymy na scenie w piątek i sobotę? 

Męskie Granie w Żywcu

Męskie Granie to jedno z najbardziej lubianych koncertowych wydarzeń w Polsce. Wiemy, jacy będą tegoroczni artyści oraz w jakich godzinach zaprezentują się na scenie! Sobotni koncert będzie można zobaczyć na żywo.

Festyn na zakończenie wakacji w Żywcu

Lato wkrótce dobiega końca, ale niech smutek nie ogarnia nas zbyt wcześnie! W nadchodzącą sobotę, 26 sierpnia, Miasto Żywiec z firmą Majsterek przygotowali niezapomniane wydarzenie – “Pożegnanie Wakacji”. Czekają na Was niezliczone atrakcje i niesamowite konkursy! W tym dmuchańce, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków i wiele innych atrakcji.

Charytatywny Maraton Zumby

Zumba to nie tylko taniec i ruch, to także serce i wspólnota. W dniu 26 sierpnia w Bielsku-Białej odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które łączy w sobie pasję do tańca oraz charytatywną inicjatywę. Maraton Zumba Daje Nadzieję przyniesie radość, wsparcie i nadzieję zarówno dla Stowarzyszenia Amazonki, jak i dla trzech niezwykłych dziewcząt – Klary, Nadii i Sofii.

Dni Czechowic-Dziedzic

Gmina Czechowice-Dziedzice zaplanowała tegoroczną edycję na 26-27 sierpnia b.r. Gwiazdą imprezy będzie Michał Szpak. Kto jeszcze zaśpiewa na wydarzeniu? Jak zawsze 47. Dniom Czechowic-Dziedzic będą towarzyszyły liczne imprezy i wydarzenia, w tym – tradycyjnie – Rodzinny Rajd Rowerowy z MOSiR-em oraz dwa pikniki: w sobotę Piknik edukacyjny z nosorożcem rogatkiem, w ramach „Kampanii Kolejowe ABC II”, zaś w niedzielę Eko piknik z firmą Sanit Trans (oba na Polanie Piknikowej MOSiR).

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt