UWAGA: Zamknięty zostanie fragment ul. Mazańcowickiej w Czechowicach-Dziedzicach.

foto. Gmina Czechowice-Dziedzice

Mieszkańcy Czechowic-Dziedzic mieli okazję obserwować znaczące zmiany na ulicy Mazańcowickiej. Nowy asfalt pojawi się na około 700-metrowym odcinku drogi, w rejonie skrzyżowań z ulicami Potok i Przełęczną. Chociaż modernizacja dróg jest niezbędna, wiąże się ona z pewnymi utrudnieniami dla kierowców, pieszych i pasażerów autobusów.

Prace związane z położeniem nowej nakładki asfaltowej na ulicy Mazańcowickiej prowadzone prowadzone będą w dniu 6 listopada od godziny 8:00 do 16:00. To oznacza, że przez ten czas droga będzie zamknięta, a kierowcy oraz piesi będą musieli znaleźć alternatywne trasy.

W tym czasie, nastąpi również zmiana w kursowaniu autobusów linii 3 i 4. Przystanki przy ulicy Mazańcowickiej, tj.: Mazańcowicka/Wiewiórcza, Mazańcowicka/Przełęczna, Mazańcowicka/Zaplecze na czas objazdu nie będą obsługiwane. Trasa do i od strony przystanku Mazańcowicka/Multispedytor nie ulega zmianie. Autobusy komunikacji miejskiej w kierunku Czechowice-Dziedzice Dworzec będą kursowały ul. Kopernika.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt