Zagrożenie zdrowia i życia 2-letniego dziecka, policja eskortowała mężczyznę do szpitala

Policjanci z Żywca pomogli kierowcy, który utknął w korku. Mężczyzna wiózł do szpitala swojego 2-letniego synka, który połknął substancję chemiczną. Z uwagi na zagrożenie dla życia i zdrowia, policjanci natychmiast rozpoczęli pilotaż. Dzięki temu mężczyzna z dzieckiem szybko i bezpiecznie trafił pod opiekę lekarzy. O tym, że historia zakończyła się szczęśliwie dowiedzieliśmy się z radia, do którego rodzice 2-latka wysłali podziękowania dla policjantów.

Kilka dni temu około 15.00, policjanci z wydziału prewencji żywieckiej komendy, stali na światłach w rejonie skrzyżowania ulic Dworcowej i Wesołej. W pewnym momencie podbiegł do nich mężczyzna i zapytał, którą drogą najszybciej dostanie się do szpitala. Liczyła się każda sekunda bowiem wiózł 2-letniego synka, który połknął substancję chemiczną. Z uwagi na to, że w mieście panował spory ruch policjanci natychmiast pomogli rodzinie i pilotowali samochód do szpitala. 

O tym, że historia zakończyła się szczęśliwie dowiedzieliśmy się kilka dni temu. Rodzice dziecka, wdzięczni policjantom za pomoc, wysłali podziękowania do radia. Poinformowali też, że chłopczyk po badaniach i obserwacji wrócił do domu. 

źródło KPP Zywiec

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt