Zaginiona kobieta w górach – Odnaleziona!

Wczoraj od godziny 14 trwały poszukiwania kobiety która straciła orientację w górach. W akcje poszukiwawczą było zaangażowanych ponad 60-ciu ratowników GOPR. Kobieta została odnaleziona.

Zaginiona w okolicach Rysianki - Odnaleziona

Około godziny 14.10 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie od kobiety idącej z Rysianki czerwonym szlakiem w stronę Hali Miziowej.

Poinformowała dyspozytora o sporej utracie sił oraz o wątpliwościach, czy dotrze do celu. Po podaniu tylko tych informacji kontakt z kobietą się urwał. Policja nie miała możliwości skontaktowania się z nią, gdyż jej telefon nie posiadał karty SIM.

W akcję poszukiwawczą było zaangażowanych ponad 60-ciu ratowników Grupy Beskidzkiej GOPR, którzy szukali kobiety w terenie.

W działaniach brali udział również: Komisariat Policji w Jeleśni, PSP Żywiec oraz OSP Sopotnia Mała. Po stronie słowackiej kobiety szukali ratownicy z Horská záchranná služba.

Około godziny 1:30 pojawiły się informację o tym, że kobieta została odnaleziona w terenie miejskim przez funkcjonariuszy policji. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt