Zaginęła Monika Pawlus

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu poszukują zaginionej 38-letniej Moniki Pawlus. Kobieta w dniu 12 września br. wyszła z domu w Cięcinie z zamiarem udania się do Żywca. Od tego czasu nie powróciła do miejsca zamieszkania ani też nie kontaktowała się z bliskimi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żywcu pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu prowadzą sprawę poszukiwawczą zaginionej 38-letniej Moniki Pawlus. Jak ustalono w toku prowadzonych czynności, kobieta w dniu 12 września br. wyszła z domu w Cięcinie skąd miała udać się do Żywca. Od tego czasu nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu około 40 lat, wzrost około 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy do ramion koloru czarnego, oczy piwne, uszy przylegające, nos mały.
 
W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę koloru czarnego, spodnie czarne, obuwie  typu typu glan koloru czarnego.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żywcu pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

źródło/foto Policja Żywiec

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt