Zaginęła 3-letnia Hania Nachman z Bielska-Białej – nie ma z nią kontaktu od 3 tygodni !

W ostatnich tygodniach trwa gorączkowe poszukiwanie trzyletniej Hani Nachman, która nagle zniknęła, pozostawiając swoją zrozpaczoną matkę bez kontaktu. – Od 3 tygodni nie wiem, gdzie jest moje dziecko – pisze mama Hani

Rysopis ojca Hani i samej Hani Nachman

Zaginięcie Hani Nachman miało miejsce po tym, jak ojciec nie zwrócił jej matce po zimowych feriach, znikając jednocześnie z jej życia. Rodzina oraz bliscy nie mają od tego czasu żadnego kontaktu ani z ojcem Hani, ani z nią samą, co stwarza poważne obawy co do jej bezpieczeństwa.

Ojciec Hani, będący polskiego pochodzenia posługuje się też językiem angielskim, jest wysoki (186 cm), ma ciemne, gęste włosy oraz brodę i wąsy. Jest programistą, co daje mu możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca na świecie. Od momentu odebrania Hani matce, zerwał wszelkie kontakty z rodziną i znanym jej środowiskiem, co dodatkowo utrudnia prowadzenie śledztwa. Należy pamiętać, że może być już za granicą kraju.

Hania Nachman ma trzy lata i charakteryzuje się kręconymi blond włosami oraz niebieskimi oczami. Jest szczupłej budowy ciała, ożywiającym szczegółem są jej żywe srebrne oczy. Zaginiona dziewczynka ubrana była w czerwoną kurtkę, a jej charakterystycznym elementem jest noszenie bluz z grafikami kościotrupa lub dinozaurami. Zawsze towarzyszy jej pluszowa świnka, która jest jej ukochaną maskotką.

Radzina małej Hani apeluje o pomoc

Policja została już zaangażowana w śledztwo, ale każda informacja, nawet najdrobniejsza, może okazać się kluczowa w odnalezieniu Hani. Rodzina apeluje o pomoc w odnalezieniu dziewczynki, obawiając się, że może jej być wyrządzona krzywda. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje na temat zaginionej Hani Nachman, proszony jest o niezwłoczne zgłoszenie się na policję lub kontakt z rodziną.

– Proszę o każdą pomoc w odnalezieniu córki
Boję się, że może zrobić jej krzywdę
i dojdzie do tragedii
Sprawa jest już zgłoszona na policję
Każda informacja, nawet najdrobniejsza jest bardzo ważna
Proszę o udostępnienie
I kontakt w wiadomości prywatnej – pisze Pani Katarzyna Nachman, mama Hani

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry