Zaginęła 17-letnia Kalina Jamrozik z Krakowa!

foto. Zaginieni - pomóżmy ich odnaleźć

Kalina Jamrozik, 17-letnia dziewczyna z Krakowa, wyszła z domu i dotychczas nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jej bliscy są w głębokim niepokoju i apelują o pomoc w odnalezieniu nastolatki.

Zaginęła 17-letnia Kalina Jamrozik

Kalina wyszła z domu 23 listopada 2023 roku około godziny 15:00 i miała być na zajęciach w Liceum nr 8, lecz nigdy tam nie dotarła. Do dnia dzisiejszego nie powróciła do domu, ani nie skontaktowała się z rodziną. Jest to sytuacja bardzo niepokojąca, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że telefon, który posiadała, jest obecnie nieaktywny. Bliscy sprawdzili również szpitale w okolicy, lecz niestety nie ma żadnych informacji na jej temat.

Rysopis:
▪️wzrost: 167,
▪️waga 55kg,
▪️oczy: piwne,
▪️włosy: ciemnobrązowe, długości do ramion.
W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę koloru khaki/zieloną z bordową lamówką. Ważne jest również, że nie miała przy sobie plecaka ani torebki.

Rodzina Kaliny bardzo się martwi i apeluje do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat jej miejsca pobytu, o pilny kontakt z Komisariatem Policji V w Krakowie pod numerem telefonu 47 835 29 16 lub z najbliższą jednostką Policji. Każda nawet najdrobniejsza wskazówka może być kluczowa w odnalezieniu zaginionej nastolatki.

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry